Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

via

ahojte je tu niekto?ja som v praci ale momentalne,mam pauzu,tak som len tak nakukla.moja depka uz trochu polavila,takze som ok dufam ze aj vy sa mate aspon tak dobre ako ja.fakt mi pomaha ked som aktivna,skuste aj vy,ked som doma lezala v posteli a bola na dne len ma depresivne myslienky prenasledovali,a bolo to len horsie a horsie..

misha

Zuzka, tu máš kontakty na lekárov v Žiline:
Cigánik Ivan, MUDr.:
Vajanského 5, 020 01
Telefón: 041/723 28 15

Hrivíková Viera, MUDr.:
V. Spanyola 43, 020 01
Telefón: 041/511 04 66

Piovár Jaroslav, MUDr.:
Šoltésovej 5, 020 01
Telefón: 041/562 66 03

zuzka :)

No ja neviem. Neviem, ci teda naozaj sa chcem s nejakou skontaktovat mailom. Osobne urcite nie. Proste nechcem. Niekedy mam pocit, ze sa to uz lepsi, ako kedy. Tak teda zatial radsej nic Miska. A to sa mas naozaj az tak zle, ked by si to teraz naradsej prespala ??? Ty si teraz doma ?