Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

Zatiaľ som si nenašiel Mishka, ale chcem si nájsť. Len sa mi nezdá, že ide o liečbu. To je len také podebatovanie. Teba liečila?

nexapem

Ani sama nevies co chces,tak potom kto to ma vediet?Moj otec mi raz povedal "To ty musis vediet ci chces pocuvat hudbu,alebo skrapkat si ryt!"A odvdety sa sam rozhodnem co chcem.

pete

Mishka, držím ti palce, aby si to vydržala. Keď sa budeš nudiť, tak potom napíš len tak sem. Ja som bol len 3x u psychologičky, potom som už nemal čas ísť.

misha

pete, už o nich nepíšem:-(....a nebudem ani o nich rozprávať, v piatok mám ísť ku psychologičke, ale už k nej nikdy neprídem...Ináč, ty k odborníkovi nechodíš?

pete

:))) Si zlatá a ja by som potom išiel s tebou na tú prechádzku. Niekedy je možno ozaj najlepšie to nechať v sebe. A niekedy zas nie. Mishka, takže ty teraz už nemáš také nálady ako si mávala, alebo jednoducho už o nich nepíšeš?

pete

Mishka, kam ich potom napíšeš? Čo budeš s nimi robiť? Neviem, čo budem dnes robiť. Mám veľa vecí, čo by bolo treba urobiť, ale ak sa do noečoho čo len pustím, tak to bude malý zázrak.