Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

Ani radšej nebudem písať ako :)) Asi tak ako je vonku:))) Ale čo, sa nad tým teraz smejem. Zajtra práca. Ty chodíš tiež? také stretká môžu byť príjemné. Išiel by som veľmi rád niekam tiež na výlet. Ja na ne totižto chodím moc rád, najmä ak je dobrá spoločnosť.

iris

ahoj.prave som dopisala mishine mail.
mam sa velmi dobre, vyrovnane a spokojne. bola som na jednom stretnuti s mojimi naj kamaratmi,tak to bolo krasne.ani neviem,ake pocasko bolo.von som bola len rano a vecer. skoda, ze som uz doma :(((
ale stalo to za to.mam nalady za vagon a dufam,budem z nej fungovat aspon mesiac.
ako ty?

pete

Konečne niekto s dobrou náladou, kde si bola? Čo si robila? Dnes je vonku mizerne. Myslím, že to na nálade nepridá, ak si sama, romantika by to bola pekná, ale takto nič moc.

iris

ahoj pete.uz som vas pocitala.idem teraz pozriet na mail,ci mi mishi nenapisala.ty sa mas ako?
ja dnes velmi dobre.nebola som tu,prave som sa vratila z dalekej cesty,preto taka ok nalada.som :DDDDDDDD

iris

zuzka
pytala som sa kamaratky na tu depersonalizaciu a derealizaciu.ked tu budes,tak sa ozvi,napisem ti o tom.ale jednoznacne ak nenavstivis psychologa alebo psychiatra,tak sa z toho nedostanes.
:((((
takze ozvi sa,ja napisem :)))
ahojte ostatni.

sofinka

ja viem ze ma nepoznate, vy co tu pisete ale chce sa len vyjadrit ze som na tom presne tak ako ste vy a trva to uz asi pol roka.. kamos mi povedal ze sa len hladam ale kedy sa uz konecne najdem?

pete

Mishka, vieš babka to myslela dobre, chcela ťa povzbudiť, ale niekedy je také povzbudenie zlé, lebo ty nemáš ten pocit a môžeš to brať zle.

tomas81

misha-ja neviem,neviem co to bude,ci este niekedy budem stastny,bez tych depiek a uzkosti.Ty beries nejake lieky?Bo ja ano a uz dost dlho a dajak my nepomahaju