Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

iris

ani nie.v jednom meste stretnutie.a bolo nas velaaaa.ani neviem kolko.to bolo ale o inom.teraz myslim tvoju chatu alebo chalupu niekde na horach.
bol si uz niekde na slovensku?poznas niektore turist.oblasti?kde by sa ti pacilo??napis.

sofinka

ja viem ze ma nepoznate, vy co tu pisete ale chce sa len vyjadrit ze som na tom presne tak ako ste vy a trva to uz asi pol roka.. kamos mi povedal ze sa len hladam ale kedy sa uz konecne najdem?

iris

pete,kedysi daleko som citala,ze ste si tu dali informacie z osobnostnych testov. o tebe-kombinacia cholerik-sangvinik som precitala,ze si silny vodcovsky typ.mas na to predpoklady.tak by si to mohol vyuzit.mozno by isli,len nik z nich nema cas venovaat sa zorganizovaniu niecoho takeho.a ludia sa aj rozchadzaju,takze mi je cudne,ze si sam len ty.ja poznam aj 30 ročnych muzov samych.aj zeny.takze sa zamysli,nieco mozno vyhutas.alebo vziat bratrancom,rodinu...co ja viem, nemusi vas byt hned 20.staci 4-6-8???

pete

To teda nežijem :((( No páčilo by sa mi v nejakej takej oblasti žiť. Je tu jeden problém. Nikto nemá na nič čas. Každý má svoju priteľku, priateľa, manželku,manžela, svoje starosti. Nie je to ľahké niečo také zorganizovať. Anita je išla tiež na výlet. Veľmi tu chýba.

iris

pete, som prave pisala mail, tak ma to zdrzalo. a anita je kde? davno som ju tu necitala. ja tiez chodim rada.ale pracu nemam,uz som to pisala. mas takych ludi,s ktorymi mozes chodit na take stretka alebo vylety?treba nieco organizovat.bud ty, alebo poziadaj niektoreho z nich,ak nieco vie,tak nech to organizuje on.prave som pisala znamim,o ubytovani,chcu prist na par dni.takze na obzore dalsie pekne dni!len ich treba namotivovat a ide to.ty zijes v nejakej turistickej oblasi slovenska??

szflis

LUDIA DEPKA PRESTANE KED NEBUDETE ROZOBERAT 3600 veci AKO DOTERAZ.CHODTE SA NADYCHAT TROSKA ASPON NA BALKON NIE LEN CELY DEN ZA COMPOM