Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

iris

sofinka a je nieco,co mozes pomenovat,ze ti naozaj chyba v zivote? alebo mas vsetko,no napriek tomu pocit,ze to nie je to uspokojujuce,ze musi existovat aj nieco viac? nieco ine?vacsi zmysel?

sofinka

jednoducho ten zivot nieje taky krasny ani ludia niesu taky uzasni , chcem byt zase malym dietatom .. jezis ake to bolo krasne byt plna idealov, snivat o princovi na bielom koni a tak...
normalne zavidim malym detom..

pete

Tak na lyžovačku sa prihlásim. To nie je zlý nápad. Bol by som za:) Len, či to nie sú len také prázdne reči. Ak nie, bolo by super. Ja som teda za každú srandu :)) Pôjdeš aj ty?

sofinka

ahoj iris, som rada ze si reagovala na tento moj komentar, nie nebola aj ked som chcela ist, jeden moj znamy mi povedal ze nemam ze to nieje dobre aby som tam bola evidovana...
no ako sa mi to prejavuje? strasne zmeny nalad mam raz sa mi chce smiat , potom plakat proste stale som nestastna, nic mi nevychadza akoby som nieco hladala a stale to nevedela najst akoby mi chybal kusok mna neviem to opisat ale nieco mi jednoducho chyba..
Neviem ako to mam cele prelomit, mam dost rusnu minulost a jedneho dna ked som sa zo vsetkeho vyhrabala a mala som byt stastna ze sa moj zivot vratil na tu spravnu kolaj nieco sa vo mne zlomilo.. akoby som dosiahla co som tak strasne chcela a nakoniec to nebolo take krasne a ruzove ako som ocakavala .. no neviem..

iris

pete,vysoke tatry,nizke tatry,zapadne tatry, mala fatra, velka fatra, martinske hole,pezinska baba, slovensky raj...a ostatne.opytaj sa kamosov.ak lyzujes,tak sa tam vyber.
co tak niekde tam kde sa chysta miksi?lyzovat s niekym som dobre pochopila?lebo aj moju mishu zlatu niekto nabadal ist s nou lyzovat.niekto pozyval,tak sa treba hlasit,a bude vas tam viac a zda sa mi,ze vsetci bez partnera.takze nik nebude piate kolo na voze.
len treba dat hlavy dokopy a aktivne sa nasadit.