Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

sofinka

iris pete ste zlaty dakujem vam ...
No ano je to pravda viete ale niekedy sa zamyslim nad tym preco niesom jeden z tych stastnych ludi co pobehuju okolo mna a ich zmysel zivota je co si obliect , ako sa namalovat, ci maju najnovsie elektronicke vydobitky a take tie veci , jednoduche.. kedysi som to odcudzovala ale normalne som si teraz uvedomila ze byt taky jednoduchy materialne zalozeny clovek je omoc lepsie.... nie stale hladat v niecom hlbsi zmysel, pomahat druhym a potom stracat sameho seba...

iris

popiste,ja musim spat,som unavena z cestovania.pete,ahoj,sofinka,ty tiez.
pozriem este na moju A+B,ci tam nebude mishinka.kvoli nej som sa tu udomacnila.papa

iris

a vsetko,co vidime okolo seba,v TV,to nas ubija,lebo vsetci tam ziju naplno,maju vsetko,zazivaju neuveritelne veci,prihody,vztahy a mame depky z toho,ze sa nas to netyka a nas zivot je biedny a nudny.
tuzime po lepsom.ani nevieme akom.ale vsetci mame pravo na spokojny.

pete

Sofinka, tu nikoho neyaťažuješ, tu sme všetci na jednej lodi. Tu budeš aspoň pochopená, keď už nič iné. Viem o čom hovoríš.

iris

sofi,nikoho tu neobtazujes.normalne sa vypis a tak clovek niekedy sam pride na niektore riesenia.aj ked toto su otazky a problemy,kde clovek len tazko najde odpovede.lebo dnes je doba,kedy sa ludia utapaju v zivotoch bez zmyslu.zmysel hladaju tam,kde ho tazko najdu.lebo vsetko je relativne a lahko sa pominie a zruti.potom tie pocity prazdna a nenaplnenia.
chodis este do skoly?

sofinka

Inak dufam ze ta neobtazujem s mojimi problemami to by som nerada, vies ja byvam vsetkym mojim priatelom butlavou vrbou beru ma ako silneho cloveka a nemam nikoho s kym by som sa takto poradila tak tu bludim internetom...
a vazne nechcem niekoho obtazovat

sofinka

praveze to neviem najst hladam hladam... a stale nic mam vlastne vsetko rodinu, som bez chlapa ale to preto ze chcem byt, lebo uz nejaky ten cas im nedoverujem ale o to nejde ide o to ze som asi stratila vieru v ludi z toho som nestastna a potom este presne z toho co si napisala ty, ze mi chyba nieco co neviem najst pomenovat...
ked som bola mladsia tiez som s tym zila ale teraz mam uz pocit ze mi nieco unika.. ja proste neviem.. uz nic asi neviem:):( Motam sa nejak v tom zivote