Cysty v prsníku

43

otazka na RNG:myslis ze staci uzivat Wobenzym na cysty v prsniku?mate niekto s tym nejake skusenosti?mam tiez cystu na prsniku ale este som neskusala nic uzivat.necham si poradit od skusenych.

adriana

dakujem za odpoved a čo s tym spravi indonal ten mam kupeni uz rok a nejako sa ho bojim uživat ale teraz doberam nejake vitaminy tak ho idem na sadit akurat zajtra mam ist na punkciu a mam s toho neprijemny pocit

RNG

adriana, cysty su smetiska v tele, smeti odstranuju enzymi, tj doplnok extra enzymov a jodu, ktoru sa tiez podiela na vyrobe enzymov ich pomoze odstranit.

adriana

aj mne našli cysty v prsnikoch a po pravde nemám z toho dobry pocit v utorok idem na punkciu ,kupila som si indonal a chcem ho začat brať ale vy tu spominate aj nejaky jod môže mi to niekto priblížit na čo a ako sa to použiva dakujem

RNG

jara, hnisajuce mandle produkuju toxiny. Ked ich telo nevie odstranit obvyklym sposobom(moc, stolica), tak ich moze vlozit do "smetneho kosa, ako napr cysta.
Hrcky v prsiach nemusia byt cysty, mozu byt tukove, kalciove atd.
Enzymi a jod, pripadne lecitin (ktory odporucam kazdemu)ich odstrania.
Niekedy toxiny zablokuju(zamoria) pecen, vtedy treba pecen precistit protokolom dr Berksona alebo aspon sylimarinom, vyrazkom z pupavovych korenov alebo articoka(cynarin).

jara

RNG, chcem ta poprosit tiez o tvoje stanovisko, mam tiez cysty v oboch prsnikoch/sono/ 2,3,5,6 mm, nevedela som preco ma prsia bolievaju v urcitych obdobiach a su to zrovna tie miesta, kde mam tie cysty. Na mamo som nebola, pretoze mi stacila reakcia gynek., ktory sa uskrnul, ze nevie ako mne to budu robit, mam totiz dost male prsia. Pises, ze su to smetiska, moze to mat aj nejaky suvis s tym, ze mi uz roky hnisaju mandle? Niekedy kazdy den, pauza a zase...mam v tele nieco, co sa stale cisti?

mirca

citam vase prispevky, moja diagnoza znie cysty, fibroadenom, BIRADS2. Az tu sa vlastne dozvedam, co tie terminy znamenaju. V oktobri mam ist do prsnikovej poradne, prosim o radu, ako si dovtedy pomoct, hovorite o jode, enzymoch, len neviem, ako ich uzivat. vopred dakujem.

jousepha

je mozne zit niekolko rokov ako som to pocula s hrckami ktore sa zvacsovali postupom casu na tele nebadat znamky ako pri rakovine prsnikov trebars chudnutie vypadavanie vlasov a vlastne akykolvek problem v tele??????zda sa mi to nemozne

RNG

luna, zlozenie jodovej tinktury je 2% jodu a 2.5% jodidu draselneho(KJ) v 50% alkoholickom roztoku.
Ina, ovela drahsia a lekarmi tlacena forma je Jodisol co je roztok jodovaneho povidonu(organicka chemikalia) , kde je celkovy obsah jodu len 1%, tj je ovela menei ucinny na dorucenie jodu cez kozu.

luna

A najviac ma asi dorazilo, ked som si pytala jodovu tinkturu, ona mi predala tinkturu, ktora s jodom nema nic spolocne..