Cysty v prsníku

luna

Dagmar v lekarni si musis pytat KELP-zdroj jodu, castokrat som si vsimla ze lekarnici su taki s prepacenim vymleti, ze ta radsej odbiju tym ze jod nemaju..
Minule som si tiez kupovala Betaglukan, no poviem vam ze sama som si lepsie poradila pri vyberani znacky aj koncentratu ako ta lekarnicka.

RNG

barborkat, rakovina sa neprenasa pri beznom styku,
Obaja by ste mali brat silne enzymy, aby ste z tela tie rozne zamorenia dostali(myom, hrcku nadory...)
To vsetko sa moze vytvorit len v zamorenom tele a telo odstrqnuje podobne normalne enzymami a bielymi krvinkami.
Odporucam vam brat aj jod a na odstranenie myomu aj yam, lebo myomy su hormonalne zavisle a yam poskytne telu "polotovar" na vyrovnanie hladin hormonov

barborkat

Dobrý den,
Manžel prekonal zhubný nádor semenníka ktorý bol operačne odstánený momentálne je po rádioterapii.Približne v rovnakom čase mi bol nájdený nezhubný nádor na prsníku a už tri roky mám miom na maternici.Dočítala som sa že pri pomere sa to môže preniesť aj na mňa.Zaújímal by ma váš názor či je to vôbec možné.
Vďaka

dagmar

Zhaňála som jód v lekárni no nedostala som,môžeš mi poradiť kde zoženiem všetko to čo si mi napísal?
Ďakujem

RNG

Ak mas strach, ze sa to moze zvrhnut na rakovinu(mala sanca, ale predsa je)tak ber zaroven Indonal, ktory potlaca tendencie tvorenia rakovin. Jeho aktivna zlozka I3C a tiez podobny vytazok z kapustovin DIM sa pouzivaju nielen na potlacenie pravdepodobnosti rakovin, ake aj ako sucast liecebnych doplnkov, podotykam, znacne ucinna sucast.

RNG

dagmar, cysty a myomy su neziaduce tkaniva, ktore telo normalne odstranuje enzymami. Zvyseny prijem enzymov(dve hodiny pred jedlom) pomoze telu tieto neziaduce utvary odstranit.
Extra jod pomoze telu vytvarat vlastne enzymy tiez.Najjednoduchsie doplnenie jodu je 10 kvapiek jodovej tinktury raz-dva krat do tyzdna natriet na spodok brucha.
Myom je aj hormonalne zavisly, preto odporucam brat yam alebo progesteron priamo(nie synteticke lieky ale prirodne potravinove doplnky), co pomoze proti tvorbe myomov.

dagmar

Dobrý den,
pred polrokom mi gynekológ zistil nezhubný nádor prsníka-fibroadenom a cystu ktorá bola podrobená apirácii,bola negatívna á nádor bol tiež podrobený punkcii.Lymfatické uzliny nehmatné.Mala som sa kôli nádoru podrobiť operácii.Kedže mám ale aj myom na maternici môj gynekológ a tak isto primár chcú riešiť aj myom aj prsník operačne.Laparoskopicky to vraj nieje možné a klasickým rezom to nechcem riešiť.Počula som o hormonálnej liečbe v súvislosti s myómmi aspoň na čas kým sa zmenší.Ak by som chcela riešiť operáciu mimo bydliska ako postupovať ?
Ďakujem za odpoveď

RNG

quixina, mozu to byt tukove hrcky(na to je dobre brat vela lecitinu),
cysticky(tie sa daju vycistit branim silnych enzymov a jodu)