Cysty v prsníku

lola-23

RNG -- pytam sa vedel by si aj mne poradit?mam prispevok o obtiažach s nohami v PSYCHICKE PORUCHY,možeš si ten prispevok prečitat? dakujem lola-23

RNG

elen111, cysty nie su dovodom na rakoviny, velmi pravdepodobne. Preto vyraz "negativna cysta" je nespravny.
Cysty su len "smetiska" kde telo vyhadzuje nepotrebne materialy pre nedostatok enzymov, ktore by tie meterialy rozlozili do formy, ktora sa vie dostat z tela zvycajnymi cestami(moc, zlc, stolica), pripadne ked niektore zlozky su pre telo uzitocne, tak sa pouziju.

elen111

dakujem peknne RNG a mam este jednu oatzku,,este mi treba brat aj nieco ine aby mi to zmyzlo....pred 3 rokmi mi 1 cystu-fibroardenom vybrali,a teraz už rok tam mam opat druhu,kedže ta prva nebola zla...bola negativna tak asi preto mi nechavaju aj tu druhu.Citala som že by som mala ešte k tomu kupit enzýmy....a čo este,verim že ten jod mi pomože aj pri zvacsenej stitnej zlaze,,a tiež mam dost masntnu kožu,vlasy a rozšírene pory..sem tam akne,,......

RNG

elen 111, ked chces 100% istotu, tak sa zbytocne pytas jednotlivcov. Ti mozu hovorit len za svoj osobny pripad.
Ked ziadas statistiku, tak to je realistickejsie. Ale aj to je zavisle od davok a doby.
Jodova tinktura je mimoriadne lacna, na rok stoji menej, nez 100 korun.
A jodu mame malo aj tak, lebo povodne odporucene denne davky su omylom prilis nizke.
Jod je v tele potrebny na hromadu funkcii, od trosku potrebne na stitnu zlazu, ovela viac potrebne na tvorenie enzymov a u zien najvyssia spotreba je v prsiach, casto az 100 krat tolko, ako spotreba v stitnej zlaze.
V tejto teme je to uloha jodu pri vytvarani enzymov, ktore cistia telo.

elen111

ahoj baby ,mám otázku.....čo sa týka cýst tak mam jednu aj ja,,,a chcela by som si objednat od RNG tie pripravky aj ja,len chcem vediet či ked ste to brali či ste videli aj vysledky,,napr.že sa Vám odstranili cysty,,pretože si to radsej preverim pred tým ako to kupim,,viem že RNG nema drahe preparaty,ale pre istotu to chcem vediet,pretože doposial ste žiadna baba nenapisali vysledok po kupe preparaatov......PROSIM DAJTEW VEDIET:::::::::: a ti RNG....ja ti verim ale potrebujem 100% istotu

RNG

Potravinove doplnky su legalne, nemaju ziadne skodlive ucinky a dostat ich v roznych obchodoch, nielen lekarnach, a teda aj v mojich.
Jodova tinktura je uz zriedkavejsia, nahradili ju menej ucinne a ovela drahsie prostriedky(povidone), ale v mojich obchodoch ju za to maju.

terrka

Ďakujem za skorú reakciu. ako sa dostanem legálne k jódu a enzýmom?ak poviem svojmu lekárovi,že na internete som si prečítala.....neviem si predstaviť reakciu.

RNG

terrka, cysty v prsiach nie su hormonalne zavisle ako myomy. Takze ti yam ani progesteron na ne velmi nepomoze.
Enzymi a jod ale pomozu odstranit necistoty z tela=cysty