Cysty v prsníku

NELLY 09

AHOJ...prosim vas,pišete tam o nedostatku jodu,určiteho enzymu...čitala som aj predošle temy,ale ja mam tie cysty-na viacerych organoch,ako a čo mam uživat,pripadne kde si spravit\\\\\\\"ten flak\\\\\\\"...najviac cyst som mala-mam,na vaječnikoch,(vysušovanie injekciami),pri vchode do \\\\\\\"pošvy-operačne odstranenie 2,5cm cysty aj spolu s bartolinyho žlazou,na nadobličke,na prsiach-ale zatial sa ojavia a zmiznu,nad zubami-operačne odstranenie 1x-asi je ich viac-to netušim,radšej:O)...doteraz bolo všetko ako tak o.k,ale po 2 detoch sa to začalo komplikovat-neustale zapaly...ako keby doteraz\\\\\\\"spali\\\\\\\"a po 30,začali aktivne vyčinat...prosim poradte mi niečo,na celkove zbavenie cyst-ak to je vobec možne...mam 31-vaha 60kg-neviem ten jod sa da konzumovat-tabletkami,?diky,za pomoc

ludmila7

Aj ja si objednavam Yam, enzymy a začínam používať jódovú tinktúru. Ked si budete objednávať z USA môžem Vám poskytnúť môj kód aby Vám dali extra zľavu. Ja mám početné cysty a aj fibroadenóm v prsníku.

Nelynka

ja mam tiez hrcku-hypoechogénne ložisko,uz snad aj 9 rokov. pravidelne som chodievala na ultrazvuk a koltrolu. za posledny rok som citila na dotyk ze sa to zmensilo, akoby vstrebano. nedavno som bola na sono a ostala som velmi zaskocena. v podstate tomu ani nerozumiem tak ani neviem ako to napisat.doktorka na sono doporucila biopsiu a magneticku rezonanciu, pre istotu, vraj tam nema dostatok materialu, podkladov, ze to nema s cim porovnat a stavala sa k tomu ako by to bol novy nalez.tiez ma to bolievalo okolo hrcky 2-3 dni pred kramami, vtedy to bolo hmatatelnejsie a akonahle som dostala tak nebolelo a zasa to bolo menej hmatatelne. mam strasny strach s ihiel a stoho co bude

cincilka

Dnes som bola na SONO prsnikou a lekar mi nasiel komplikovanu cystu.Chcela by som sa opytat ako by sa dala riesit liecba, cysta ma rozmery 11x10mm a 11,9mm..atd...mam strach lebo moja lekarka mi pri vysetreni prsnika nic nepovedala.

RNG

zoja, lutujem, ja nepredavam doplnky. Moje obchody na Slovensky som bol nuteny zavriet uz minuly august. Skus www.google.com, tam najdes vsetko, co potrebujes

zoja1

RNG,prosim ta o mail.adresu,mam zaujem si u teba objednat enzymy a jod.mam implantaty v prsnikoch a v pravom hornom mam male cysty,velmi dobre chapem ze je to smetisko a tak by som radsej brala enzym na odstranenie uplne ako I3C.prosim ta o radu a ako si to mozem u teba objednat.moc krat ti dakujem a zelam krasny den.

zoja1

RNG,prosim ta o mail.adresu,mam zaujem si u teba objednat enzymy a jod.mam implantaty v prsnikoch a v pravom hornom mam male cysty,velmi dobre chapem ze je to smetisko a tak by som radsej brala enzym na odstranenie uplne ako I3C.prosim ta o radu a ako si to mozem u teba objednat.moc krat ti dakujem a zelam krasny den.

mergaretka

dobry den pred rokov som bola pri gynekologovy a ten mi nahmatal 0.5 cm cystu.teraz neviem ci sa mam bat..prosim o radu Dakujem