Cysty v prsníku

wikush

lilibaba, cysty sa takto zvacsuju v obdobi menstruacie, takisto aj mne.. bola som u svojej zenskej lekarky na preventivnej prehliadke, ta ma s tym poslala na ultrazvuk a tam mi tu cystu potvrdili.. teraz chodim kazdy pol rok si to dat skontrolovat a ked na to nemyslim, tak ma to neboli :}

lilibaba

otazka na RNG:mam prsniku guličku a len pred menstruaciou sa mi zvačšuje a na dotyk ma strasne boli ale cim viac sa mi zvačšuje,neviem či je to cysta alebo uzlina a bojim sa toho. Dakujem

RNG

Rozne nepotrebne latky, ktorych sa telo nevie zbavit sa ukladaju do roznych utvarov v tele, ja ich nazyvam "smetne kose", ako cysty tumory, polypy, hrcky myomy ,atd.
Ak narastu na vacsie alebo sa tkanivo okolo nich zvrhne,mozu viest az k rakovinnym.
Tieto utvary sa daju zlikvidovat samotnym telom za pomoci extra enzymov, ktore sa daju zvonku dodat(silne enzymaticke doplnky brane na prazdny zaludok najmenej hodinu pred jedlom)
aj vytvorit v tele za pomoci extra jodu.

Na niektore pomoze aj zvysenie hladiny bielych krviniek betaglukanmi.

Aby sa niektore nezvrhli na rakovinne, casto pri tom pomahaju doplnky z kapustovin, ako DIM, I3C(indonal) a sulforaphane v klinicky dostatocnych davkach

RNG

sway specificky na rozpustanie tuku je enzym lipaza, ale velmi dobry, lacny a zdravy je tiez emulzifikator, lecitin.
Mozes ho brat aj 1 lyzicu denne, hoci osobne odporucam pre vacsinu ludi na cistenie ciev len 1 lyzicu tyzdenne.

glacierka

mojej mame nasli cysty.. tiez jej napisali ,ze o 6 mesiacov kontrola.. tak na nu isla a zrazu je to nador!!!!!!! takze teraz trpneme cakame na vysledky biopsie..

sway

pre RNG, mam v pravom prsniku tukove ostrovceky, niektore su male niektore su velke, niekedy na dotyk bolia , da sa toho neako "zbavit"? ze sa tie tuky rozpustia? pomohli by mi na to tiez tie enzymy? dakujem

RNG

43, klinicky ucinna davka wobenzymu je zialbohu 30 tabliet denne.Takze je to drahy spas.
Dnes su uz ovela silnejsie a podstatne lacnejsie enzymi na trhu.Samozrejme skoro vsetky zatial v zahranici, takze ich treba nakupovat cez internet.

RNG

adriana, Indonal zabrani zmenam v cystach na rakovinne bunky. Neodstranuje ale cysty, Tie telo odstranuje enzymami, ci uz extra dodanymi alebo vlastnymi, kde jod zvysuje ich telesnu produkciu.