Otrasná postava

Príspevok v téme: Otrasná postava
príšerka

Mám 14 rokov, 170cm a 58kg(!) :(.. a moja postava je strašná!!! Mám malé prsia, väčšie bruško, ŠIROKÉ BOKY...proste katastrofa... vdaka bokom, nemožem nosiť napr. legíny a volné tričo, lebo je to strašné!! cchem sa tých bokov zbaviť.. neviete ako? síce ja nemám na tých bokoch veľa sadla...iba trošku a potom hned mám kosť ... čo s tým?

letuska678

No jak myslíte. Dnes je asi moderné mať tlste stehná. Aj tri kilá navyše su nadvaha. Uteste ju že je ok ... Videli ste jej fotku ked tvrdíte že su to len kosti? Pohyb este nikomu neuškodil

tehla

letuska, aspon netrep-ak ma 173cm/58kg, tak NEMA ZIADNU NADVAHU! Priserka, nieze ta napadne chudnut po letuskinej "rade", pretoze z kosti sa schudnut neda a pri tvojom type postavy by si schudla najma z hrudnika a ruk a vysledok by bol ovela horsi, nez aka si teraz.

letuska678

58 kíl je dosť. Si si istá že nemáš nadváhu? Športujes, beháš , plavas, bikujes ? Lebo ak sedis celý deň na zadku tak ten tuk sa ti uklada na zadok a stehná.

winki

S bokmi bohužiaľ nič. Máš jednoducho široké boky, tak ti narástli a z kostí sa chudnúť nedá.
Pokukaj niečo čím sa dajú opticky zmenšiť aké farby, oblečenie a tak.