Diabeticka noha

Príspevok v téme: Diabeticka noha
Rupert

Ahojte,
moj otec ma uz cca 30 rokov cukrovku a poslednych 5 rokov mal otvorenu ranu na palci na nohe. Teraz sa mu to zhorsilo tak, ze mu idu amputovat cely palec.
Neviete mi poradit ako sa mu da pomoct, aby sa mu potom ta rana ked mu amputuju palec zrastla? Niekto mi hovoril, ze su nejake vitaminy, co pomahaju hojeniu ran.
Za kazdu radu dakujem.

Lajtos

vevala..dufam, ze to tak aj bude:-);-)..nie som si isty, ci som sa ti podakoval..tak pre istotu ti este raz pisem, ze ti velmi dakujem za vsetky informacie a taktiez radu na vianocny darcek:-):-D..a prajem tebe aj tvojej rodine pekne sviatky a bohateho jeziska:-D:-D

vevala

@Lajtos- Osobne si myslím, že ju to poteší. Aj mňa by taká mastička na nohy potešila, keďže ju používam a viem, že je dobrá a účinná :-);-)

Lajtos

vevala..aj som objednal..bolo to par € a snad ju aj takyto darcek potesi..objednal som jej k tomu este parfem a dam jej poukazku na nejake oblecenie, nech si ide vybrat a kupit po vianociach sama:-)

mon12ika

Všetkým ľudom, ktorý trpia diabetesom odporúčam, aby si zakúpili krém Ureagamma. Už rok si ním krémujem nohy, podľa toho ako sa odporúča a môžem povedať, že moje nohy vyzerajú o sto krát lepšie ako pred rokom! No a druhá vec je, že sa pravidelnou starostlivosťou o nohy vyhýbate zákernej chorobe menom: DIABETICKÁ NOHA!!

vevala

@Lajtos- Môžeš, je to dobrý nápad a keď má takéto problémy, tak si myslím, že sa poteší. Aj mňa by takýto darček potešil. Je to praktické a hlavne účinné! Nie je začo, rada som pomohla;-)

Lajtos

vevala..tym padom by som ho mohol mojej zene kupit na vianoce:-P..ta sa stale stazuje na popraskane a suche nohy..mal by som aspon jeden darcek uz vymysleny:-)..si super, dakujem ti za rady!

vevala

@Lajtos- Nie, nie iba tých spomínaných 10%:-) Hej, kľudne túto masť môže používať aj zdravý človek. Je pre všetkých! No hlavne diabetici sa musia starať o svoje chodidlá aby nedostali ochorenie diabetickej nohy, tak preto sa hovorí o tomto kréme, že je dobrý pre diabetikov. Ale môžu ho aj zdravý!