Diabeticka noha

Príspevok v téme: Diabeticka noha
Rupert

Ahojte,
moj otec ma uz cca 30 rokov cukrovku a poslednych 5 rokov mal otvorenu ranu na palci na nohe. Teraz sa mu to zhorsilo tak, ze mu idu amputovat cely palec.
Neviete mi poradit ako sa mu da pomoct, aby sa mu potom ta rana ked mu amputuju palec zrastla? Niekto mi hovoril, ze su nejake vitaminy, co pomahaju hojeniu ran.
Za kazdu radu dakujem.

violoncistka

"mon12ika" - mozes mi prosim napisat, o akej masti pises?..ktora je velmi dobra na suche chodidla?..s tymto problemom uz zapasim dlhe obdobie a furt sa mi to nedari:/:(

mon12ika

To už neviem Nicol, či bude dobré ho vymeniť, to si musíš zistiť, či je nejaký lepší diabetológ ako ten, ku ktorému chodíš. V tomto sa vôbec nevyznám:-/ No tá masť je veľmi dobrá na nohy. Inú byť tebou by som nehľadala.

vevala

@Lajtos- To je super, som rada aj za teba, že ju darček potešil:-):-) Výlet do Tatier? To si super darček dostal! Už ste aj boli?

Lajtos

vevala..tak uz ti nebudem vobec:-)..aka bola reakcia?...bola velmi rada, lebo ze si uz o tej masticke ureagamme niekde na internete citala a ze si ju chcela tiez objednat, takze som ju predbehol:-):-)...bola stastna, bolo to na nej vidno a mna to len potesilo, ze som sa tak dobre trafil;-)..ja?..a tiez parfem, spodne pradlo a poukazku na vylet do Tatier:-)..

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

vevala

@Lajtos- Už viac krát si sa mi poďakoval:-) Píšem ti takto neskôr po Vianociach lebo vieš ako to cez sviatky a po nich chodí, stále niečo a vôbec som nestíhala sem prísť:-/ Chcem sa ťa spýtať, aká bola reakcia na vianočný darček? A čo si ty dostal na Vianoce??

NicolettEN

Monika nie, vôbec mi to ani len nespomenul:-(:-( Ešte či aj jeho nevymením, keď vidím, že mi základné informácie nepovedal:-( ACH:-(:-( A na to je len tá Ureagamma dobrá, alebo je aj nejaká iná masť??

mon12ika

Ani doktor ti Nicol o tom nepovedal? To je veru riziko! Mňa hneď na to môj lekár upozornil! No keď si budeš podctivo krémovať chodidlá, tak tomu vieš predísť!

NicolettEN

Pýtam sa preto Nicol, lebo mne pred rokom zistili, že mám cukrovku. Už som sa s tým ako tak zmierila, no ostala som v šoku, keď som si prečítala tieto správy, že je možné dostať ochorenie diabetickej nohy a že nejaký krém je na to účinný. Toto mi nikto predtým nepovedal:-(:-(