Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

preco sa tak fixujes na maga? viem, ze ti pomohol, ale su aj ini dobri terapeuti. ako, ze ta nepustia zo skoly, ved si externistka, da sa vybavit individualny plan a z pezinka by ta iste pustali na konzultacie. a mozno, ani nebudu treba tri mesiace.

evcca

preco tak odmietas hospitalizaciu? ved sama vidis, ze to nejde a zbytocne sa trapis.
neublizuj si takto, je skoda, ze si tak daleko.
preco ti vasi nosia jedlo, ked s nimi nebyvas? ved to ti nepomaha, oni to nevedia?
zuzi????????????????????????

evcca

ja by som na tvojom mieste skocila za psychiatrom nech ti zvysi hapilux na tri cez den a prida obednu davku.
co ti na jedalnicek vravi psychiater alebo psycholog?
vasi ti nepomozu?

evcca

v akej davke mas hapilux? ten by mal znizovat pocetnost chuti sa prejedat. tvoj jedalnicek nie je ok, ty to vies, zacinas to kombinovat ako pri zachvatoch, davaj pozor.