Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuzicka1989

evi,ale ked minule ked som bola u psych sme robili psychozu akoby sa nieco vo mne zlomilo..na chvilu,ale akoby nieco vo mne to nechcelo prijat..ako si sa dokazala zmierit sama so sebou?a skola ako?

zuzicka1989

evi,
to mas pravdu!aj mne toto forum pomaha,aj ked sa to mozno nezda.
neviem ci mam ist ku psychologicke,uz 2 tyzdne som nebola
asi mam strach,alebo neviem co mi je..

evcca

podla mna toto forum potrebuje vela ludi, len mozno nemaju odvahu a boja sa odhalenia.
mam sa po stranke ppp celkom fajn.

Sunnrisse

Evcca,to je samozrejme,ze behanie po lekaroch dost vycerpava a nikomu neprida na nalade.Robis to vsak pre seba,pre svoje zdravie,tak vydrz este chvilku a pride cas ked uz po lekaroch nebudes musiet behat a vsetko bude jasnejsie,len trpezlivost :) aj ked viem,ze lahko sa hovori...
mne je uz ovela lepsie,nastartovala som sa akosi pozitivnym myslenim a ide sa dopredu :)vonku je uprsane pocasie,ale mne je napriek tomu fayn ;)rozhodla som sa bojovat dalej o svoje stastie...idem sa ucit pomaly.

evcca

ahojte,psychiater mi len potvrdil to, ze lieky, co mam kvoli ppp nesposobuju zvysenu hladinu prolaktinu.
musim ist este na interne a endokrinologiu. no,nie, ze by som nebola nervozna, ale uz mi je z toho dost blbo.