Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuju

cauko len vas pozdravim idem si asi na hodku lahnut strasne ma boli chrbat a oci z pocitaca, mam sa celkom fajn, len hotova z prace, skoly

evcca

je to tazke, ale kazdy si musime svoj boj vybojovat. tiez som si presla pekelnymi ppp vikendmi na intraku a podobnymi skuskami. treba len vydrzat a nevzdavat sa.

zuzicka1989

no to mas fajne,nie stale dookola..co by som ja za to dala!ja som na private tento vikend..neviem vies som urobila protest doma..tak som tu radsej sama.

zuzicka1989

hej..a co som ti povedala..prepac..ale ja som este prispata,kedze lennedavno som vstala a hned zapla notebook..

zuzicka1989

jooj ako ti fajne,takze mas teraz veget..nie ako ja..same pisomky..
no taku,ze som mala zavrete oci,sedela v kresle..a ona sa sustredila lenna moje brucho,mi vravela ze mam dychat bruchom,ze somneprisla na svet sa trapit..a tak..normalne mi az slza vysla..a potom ma neuveritelne bolel zaludok,a hned na zaciatku som sa zacala neuveritelne triast..a potom prisla ona ku mne,polozila mi ruku na brucho a cely cas bola pri mne..som mala pocit takej istoty.