Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

ahojte, ja som bola doma sice tri dni ale oddychnuta nie som. keby som mohla tak spim aspon dvanast hodin denne.
dnes mi je nanic.

Sunnrisse

ahojte :) tak vikend nam ubehol...stihli ste si oddychnut?ja celkom aj hej,najma po psychickej stranke,takmer cely vikend bol u mna priatel,tak som ani nemala cas privelmi sa zamyslat nad niecim a prospelo mi to :) este stale neviem ci vysadzat uz uplne ad,alebo ich este chvilku ponechat,uvidim,mam este cca necele 2 tyzdne na rozmyslenie do terminu u psychiatricky,poradim sa aj s nou.dnes idem k zubarke na preventivku,zacina sa novy tyzden,tak si poprajme navzajom vela sil,odhodlania a optimizmu do dalsieho boja o nase stastie :)

evcca

ved prave o tej blizkosti som hovorila zuju. ide v terapii o prenos a protiprenos, kedy si terapeuta az prilis idealizujeme a mame k nemu viac nez terapeuticky vztah a neprizname si to. to su aj tie informacie, ktore chces mat o jeho zdaravotnom stave. hovorim ti to preto, lebo to kazi terapiu a vedie k neuspesnej terapii, kedy tam chodis nie na terapiu ale ako ku kamosovi. nechap to zle.

sunshine

ahoj, aj ja vas len tak rychlo pozdravim. aky super den, ked snezi, ze? citala som si vasu diskusiu o tych vikendoch a poznam veru, o com evcca aj zuzicka pisete. dva roky na intraku boli peklo. asi si dokazete predstavit, ako biedne na tom musi byt clovek, ked sa pokojne vyvracia aj na tych hnusnych eranych WC:-/ u mna bol radikalny posun smerom von z kolotoca ppp bod, kedy som sa prestahovala do podnajmu. som tu uz vyse roka a posledne mesiace mam prvykrat po dlhooooooooooooooom case pocit, ze si uzivam, nielen prezivam:-) zelam vam vela vela sil, dievcata

zuju

myslis ze by som schopna bola prist z traumacky na cievne na jeho izbu a vidiet ho unaveneho v pyzame... to by som si nedovolila, ale informacie o jeho zdrav.stave budem mat lebo je mi blizky

zuju

Evi, 18.12 idem na traumatologiu na vyber ganglionu, budem tam dva dni, o dva poschodia v nemocnici bude na cievnom v tom case operovany moj psycholog, ze by sme si dali terapiu? HIHIHI