Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuzicka1989

sunrisse,
viem,asi mas pravdu,ale ja sa necitim ani unavena akurat to ze sa chvejem,a je mi nejako divne..a neviem ani to opisat,ako nechce sa mi spat,ale tak zvlastne mi je..proste nie dobre..
a ja uz nemozem spat..chapes,dnes som spala 2,5hodiny..ako teraz sa mi nechce spat,ale ta noc bola hrozna..dlha..cely cas som bola na internete,potom o 02.00som zaspala a o05:00som uz bola hore..a uz idem teraz za chvilu na bus domov..mam strach ..ci zase nieco doma nedokaslem..idem po 3tyzdnoch..
nemam cas si ani teraz oddychnut,lebo musim sa dost ucit,mame tazke zapocty..
myslela som ze dnes bude lepsie,ale je mi na hovno..fakt do revu mi bolo celu nic,aj teraz a neviem sama preco..som mimo..
co su to tie ad?
som rada ze sa ti dari v sukromi,drzim palce nech aj dalej to tak ide..a v skole tiez mate teraz zapocty?ci uz nejake skusky?pekny vikend inac prajem..co sa chystas robit cez vikend?

Sunnrisse

zuzicka...nechcem ta nejak velmi upozornovat,pretoze je to tvoja vec,ale ak nebudes mat pravidelny spankovy rezim a dostatocny oddych,neskonci sa to dobre...necuduj sa,ze si zaspala do skoly,ved tvoje telo muselo byt uplne vycerpane ked si po nocnej sichte bola s kamoskou do 3tej vonku.samozrejme,ze sa potom cela chvejes,aj ja sa chvejem ked som takto vycerpana ako si bola ty...uz viackrat som zazila,ze sa mi kvoli vycerpaniu zhorsil stav,precenila som svoje sily a v podstate aj kvoli tomu som musela znova zacat brat AD!tak davaj pozor...verim,ze zvladnes vikend doma,ale najma oddychuj,ok?uvidis,ze ti bude lepsie :)
ja sa mam dobre,skola sice nic moc,tiez same pisomky,ale sukromny zivot mi vychadza :)a teraz ide vikend,tak tiez planujem trosku zregenerovat svoje,najma psychicke,sily.
evcca,uz si tu tusim par dni nebola,ako dopadla skupinka?dufam,ze fayn :)

zuzicka1989

zase som nemohla spat..ja to uz nechapem,spala som 2,5hodiky..ja uz vazne nevladzem..som z toho este viac nervozna..co mam robit?

zuzicka1989

sunrisse,
no to brigadujem popri skole..nezvladla by som kazdy den,ani teraz to neviem zladit so skolou..mam toho vela same pisomky teraz,pridem unavena z roboty,potom do skoly..a stale dookola..
vcera som slubila byvalej spoluziacke zo strednej skoly,ze pojdem s nou vonku.spala u mna na private..a to bolo po tej nocnej sichte,dala som si redbul a zila som nebola som unavena,boli sme na discoteke.prvy krat ovdtedy co studujem na vyske..bolo celkom fajne,prisli sme ale az o 03:00domov.rano mi o 08:00 zacinala skola,no vstala som o 09:00 zaspala som a sla som az po tom do skoly,som myslela ze ma klepne..
no dnes mi je cely den na nic..uplne nanic..fakt..je mi do revu..neviem preco,som uplne bez nalady..chvejem sa..a zajtra idem domov po 3tyzdnoch..bojim sa ako to zvladnem..so vsetkym..a aj s jedlom..ako vydrzim..
najradsej by som niekde usla prec niekam daleko a nikdy sa nevratila..
takze mas tiez teraz toho vela..a ty co studujes?drzim palce na pisomke,nech ti to dobre dopadne!

zuzicka1989

zuju,
aha takze mas tiez toho teraz dost..dlho uz chodis k nim?neviem mozno by som aj vyskusala nieco tu,aby som kedykolvek prist k nim ked budem potrebovat..je to zena,ci muz?
drzim palce,aby si to zvladla.

Sunnrisse

zuzicka...tak to mas toho naozaj vela,skola,praca....len prilezitostne brigadujes popri skole ci ako to je?na nedostatok spanku si davaj pozor,samozrejme,ze ked nie si riadne oddychnuta,citis sa horsie aj psychicky...ja sa mam fayn,ani neviem ako ubehol cely den,tak skolsky ;)))))mam sa dnes ucit na pisomku dost toho...ale tak pozvladam hadam nejako :)a tebe je uz trosku lepsie,Zuzi?dufam,ze ano.
roskaa...ano,myslim si,ze vacsinou jem normalne :)
nelly15...na zaciatok fayn,ale ak chces s bulimiou skoncovat,hlavne sa snaz urobit si poriadok sama v sebe,vo svojej dusi...
je tu inak niekto?:)

zuju

dari sa mi hrozne lebo sa potrebujem ucit a vznikli nejake problemy v nasej skupine tak to riesim najprv to, k tomu praca, povinnosti tam. S psychologom a psychiatrom som nadmieru spokojna, hoci nie su odbornici na ppp, su odbornici na ludske duse