Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

Sunnrisse

ahojte :)zuzicka...ako je doma?viem,ze si sa toho obavala,dufam,ze to nakoniec nebolo az take strasne...sunshine...mam sa celkom fayn,pocasie sa snazim nepripustat si,ale som trochu unavena,zajtra sa budem venovat viac-menej oddychu :)aj ty si oddychni.

sunshine

ahojte baby, ako sa mate? ja celkom fajn, primerane pocasiu:-/ ale ci prsi alebo nie, krasny vikend vam zelam. Hlavne plny oddychu a pohody.

evcca

uzi si volno, aj to treba, som rada, ze si ok. ja som tiez v pohode, az na unavu, ale to je stara vec, co sa ma nechce pustit.

romana

evka
Dnes som bola u novej psychologičky. Prekvapilo ma aká je mladá. Myslím že ma kolo 30. No.. ale dostala som všetko zo seba a celkom v pohode. Dlho som zvažovala či tam pôjdem, a nakoniec som rada, že som šla. Myslím, že bude postupovať inak a viac sa mi venovať. Dnes mám RD. A zas som akosi na pochybách či som urobila dobre, keď som si vzala dovolenku. Bola by som to dnes ešte v pohode zvládla...