Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

romana

Ahojte dievčatá!
Ja som bola včera na posedení vianočnom z práce. Tak som sa vybláznila. Už dávno, mi tak dobre nebolo. Dnes svalovka. Ale dá sa. Pečiem a pomaly sa prichystávam na sviatky.
zuju
Skoré uzdravenie ti želám a rúčka nech poslúcha ako má!

zuju

Evi, aj ja mam taku skusenost s ppp, teraz ked som vybavoval nemocnicu a videli liecenie na psychiatri ppp kazdy lekr na mna tak pozrel, ruka sa dufam hoji vcera som potrebovala len dve tabl. od bolesti a lekar predpisal styri, zajra daju dole sadru a bude len obvaz s fixovanym prstom, ale som rada ze to mam za sebou, mam prvy raz sadru tak si to vychutnavam

evcca

ahoj romanka, hormony mam zvysene, ale zatial sa s tym neda nic nerobit, lebo to nie je podla tabuliek este kriticke, kontrolu mam v marci. neviem sa zbavit pocitu, ze ked vidia v zazname ppp, tak nic dalej neriesia. ja robim aj medzi sviatkami, mame toho na oddeleni vela. dufam, ze ta knizka ti pride a sprijemni ti sviatky.
zuju, oddych po operacii a setri sa trosku.

zuju

caute tak ja som uz doma znemocnice vcera ma operovali na traumatologii, ruka v sadre tak pisem s lavou, ale myslim na vas

romana

evcca
Ahoj Evka, ako je na tom tvoj zdravotný stav? Konkrétne, čo tie hormony?
Ja už mám dovolenku. Idem do práce až 7.1.Aj mám strach ako to cez sviatky zvládnem. Ale určite tu budem chodiť častejšie. Potrebujem podporu a trošku sa aj "vykecať". Včera som bola u psychologičky. Je úplne iná ako tá pred tým. Mala som si napísať tzv. životnú os. Trochu sme to všetko rozoberali, asi z každého rožka troška. Na konci som ostala dosť zmätená.. Neviem kam to smeruje, lebo prosto žiadne rady, návod... Nič. Povedala, že ja musím vedieť, čo očakávam.. Ale páči sa mi to. Začínam trochu rozumieť svojmu životu..A nakoniec, presne ma vystihla. Povedala, že sa jej zdám veľmi zmätená, nespokojná a neviem z čoho tá nespokojnosť vlastne vyplýva. Trafila presne do čierneho.Ďalšie sedenie mám až na konci januára.. Nemala volné, ale potom povedala, že sa to bude snažiť tak čo dva týždne ma objednať.
Objednala som si knihu od Krcha cez net. Dúfam, že mi príde do Vianoc. Aspoň sa budem nejak motivovať a trošku na sebe hádam popracujem.

pUrE_pOiSoN

Vies je vela veci z tej ezoteriky,najlepsie je sa spojit s vlastnym podvedomim,ci uz formou spajania sa s vyssou energiou alebo cakralna liecba..treba hlavne o tom zbierat informacie,studovat a praktikovat...A mat na to cas..ja idem pracovat s cakrami,len denne si na to neviem najst tie hodiny na trening..ach..Ja od malicka inklinujem k tymto veciam,dokonca v poslednej dobe zaciam vidiet auru a energiu..na internete je vela toho..

Ja idem do Kosic na kineziologiu,ale az niekedy po sviatkoch..som zvedava ako to zvladnem...Potom vam zreferujem ake to tam bolo.Citam kazdy den knihu o bulimi,pocas dna sa zacinam citit lepsie ale vecer aj tak vzdy zlyham.Kritcka doba je okolo 16tej.Az sa bojim toho cisla.Dnes som bola vonku s kamosom a sa ma pytal ci je vsetko ok,a ja ze nie je.A on ze ci je to velmi zle a ja ze hej ze az strasne.Zacala som plakat..nic som mu nepvedala viac ale mala som sto chuti mu vsetko povedat :(

Romana skus vygooglit v BA tu kineziologiu.A objednaj sa.Ja este potom skusim aj hypnozu..

romana

pure poizon
Pozerala som čo to je tá kineziologia. Celkom ma to zaujala. Topiaci sa aj slamky chytá.. No Blava, Košice sú dosť pre mňa ďaleko. Ty si kde objednaná ak sa smiem spýtať?