Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

Sunnrisse

to verim,ze praca prispela k tvojej unave,aj priatel robi dost vela v poslednej dobe,dufam,ze cez sviatky si oddychne a ty sa snaz spravit to iste :)no a s tym jedenim...viem si predstavit,ze urcite to mas teraz tazke,ja som pribrala trosku za posledne dni,nejem totiz uplne pravidelne a to sa snazim teraz napravit ci uz su Vianoce alebo nie.Myslim to pravidelne jedenie.Snaz sa oddychnut si,nemysliet na nic,uvolnit sa.Ja som pred par dnami bola tiez dost mimo,lebo som toho mala par tyzdnov tiez hrozne vela,ale teraz sa uz regenerujem :)

evcca

len tak vseobecne, som vycucnuta z prace a vobec nevnimam ze zajtra su vianoce. mam tazsie obdobi v jedeni, mam viackrat chut sa prejest, ale to je typicke pre vianoce. som roztekana,ako hovorila moja spoluziacka z ostravy.

Sunnrisse

ak sa smiem spytat,myslis tym,ze sa jedna o nieco konkretne v com sa nevies rozhodnut alebo mas len vseobecne taky pocit?odbieham,lebo robim vianocne upratovanie :)

zuzicka1989

dakujem,ale to svetielko asi nikdy neuvidim..chapes mna uz ani nebavi sa pretvarovat..ze som v pohode..a pri tom ma tak vsetko vo vnutri zoziera!!ale navonok s a tvari ze ok..lebo nechcem trapit sestru,,ani otca..
asi mi bolo lepsie pred rokom na psychoatrii..
ale teraz to je ajmoj avina,lebo od leta sa s mamou vobec nerozpravam,tak aj aja si za to mozem.

Sunnrisse

hm...dost zamotane...ale co ti mozem jedine poradit a za tym si stojim-NETRP SAMA!neber vsetko na svoje plecia,nedaj sa vyprovokovat(aj ked to je teda fakt urcite velmi tazke)...musim teraz ist,ja neviem,chodte sa napr. so sestrou niekam prejst,niekde mimo domu,aspon sa ukludnis a naberies novy dych,ach moja,zivot je tak pekny,hoci niekedy situacie vyzeraju neriesitelne,predsalen maju svoje vychodisko,len sa z toho bludiska nekonecneho treba dostat...prajem ti,aby si to svetielko na konci svojho bludiska uvidela co najskor :)