Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuzicka1989

nie..uz sme sa pokusali viackrat.. a jednoducho to nejde!povie,ze jej mi ublizujeme,otcovi sa vyhraza s rozvodom..a je to poriesene..

evcca

ja chapem,ale aj tak to mozete riesit, ak nevie ona realne zhodnotit svoj zdravotny stav, tak ohrozuje svoj zivot a vtedy mozete konat vy.

evcca

zuzicka, je kopa ludi, co to maju este tazsie a nemaju pri sebe nikoho. bud vdacna aspon za to, ze si rozumies s otcom a surodencami. asi aj mama ma nejaky problem a pitim k nemu unika, mozno by jej pomohol psychiater.

zuzicka1989

hej..ale chapes..ake su to sviatky?!!!ostatny to maju uplne inac..vsetko je v pohode..ok..rodina spolu..a u nas?to zajtra zase vidim ako sa bude k otcovi spravat..znova hadky..

Sunnrisse

presne takkkkk Evca,velmi vela zalezi od nas ako sa k veciam postavime :)
Zuzi/prave si vymenovala 3 ludi,kvoli ktorym si doma rada....a jedneho cloveka,kvoli ktoremu nie....a 3 je viac ako 1 :)

evcca

prave podobnu pohodicku som si spravila aj ja, vykupala som sa, popijam vianocny cajik, hori mi sviecka.ako sa rozhodnem, tak ich prezijem, mam to predsa v hrsti.

zuzicka1989

vies co..ani neviem..
kazdy rok su take debilne sviatky u nas!!preto neznasam vianoce..NEZNASAM!!
som tu len kvoli otcovi,sestre a bratovi..ako mam ju rada..ale toto co robi..mi zvysuje len odstup od nej!!!a poriadne velky..teraz otec odisiel na nocnu..a zase pije!!ja uz fakt nemam na to nervy..je mi do revu..mam taku chut sa pri niekom vyplakat..ale nie!!ona mi nestoji za to aby som sa kvoli nej trapila..trapila som sa uz dlhe roky pre nu..a ako to dopadlo!!radsej si budem sediet v izbe..a tvarit sa ze nic nevidim!!