Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

romana

Dobré ránko!
Dnes som akási nervózna. Päť dní som sa držala a dnes som akási nesvoja. Už som od šiestej hore a pritom som si mohla pospinkať.
Dnes musím asi zabojovať. Dúfam, že to prejde.
Zuzička, zájdi za vychovávateľkou aspoň ak nie k psychologičke. Urobí ti to veľmi dobre ak sa porozprávate.

evcca

zuzicka1989, musis bojovat, bez toho to nepojde. je to beh na dlhu trat, preco nezavolas psychologicke? ved ti to mozno ulahci, tym, ze budes mat niekoho pri sebe.
ja som zo zaciatku bola vdacna za psychologa, aspon raz mesacne som mala pocit, ze ma niekto pocuva, nekritizuje moje zachvaty a je so mnou, popripade ma objime ked som nariekala.
romanka, tarotove karty su super,pomalicky sa ucim. ony ti nepomozu sa rozhodnut, tak sa neda pri nich vykladat. je to skor taka filozoficka odpoved.
a ja sa rozhodujem intuiciou, a som tak zatial spokojna. kazda zena ma v sebe taku malu carodejku, daj priestor intuicii a hlasu srdca.

zuzicka1989

ahojte babenky,tak konecne uz mam pocitac funkcny v plnom prude..a mozem sa pripajat k danym nazorom..
ako vam len zavidim romanka,evcca ze ste take silne..neviem ako to vy dokazete..ja som stale rovnako na tom..uz aj 2krat do dna vraciam..predtym anorexia..a teraz sa asi u mna objavila bulimia alebo ja ani sama neviem co to je..ked nemusim nejem..jedlo vyhadzujem..preco to vsetko znova na mna prislo..niekedy mi to jedno,ale niekedy ma to tak stve,vraciam kde sa len da,aby nik na to neprisiel...uz 3tyzdne rozmyslam ci zavolam psychologicke,ci nie..sama neviem co mam robit...nechapem preco tie zachvaty na mna musia jednoducho prist...akoby mi vracanie pomahalo zdolavat vsetko,akoby len pomocou toho som dokazala znasat vsetky problemy,aa vycarit usmev na tvari pri ostatnych..je to smiesne viem ale ja to tak citim..kazdy den si poviem ze uz nemozem vracat,a kazdy den zlyham..uz ma to nebavi,ja uz nemam ani sily s tym bojovat...
drzim vam palceky vsetkym...drzte sa!!!

romana

evcca
Muži majú úplne iný pohľad na svet ako ženy. Mám pocit, že si veľa vecí tak nepripúšťajú, dokážu sa rýchlejšie cez negatíva preniesť a akoby si aj vedeli lepšie vybrať v živote. My ženy sa často necháme unášať intuíciou, empatiou, citmi... Muži sú akýsi realistickejší a myslím, že to majú aj v živote jednoduchšie.
Evka a čo tarot. karty? Ako si ďaleko? Ja by som chcela vedieť ako sa mám rozhodnúť...

evcca

ahoj romanka, pomalicky zhanam cloviecikov na tu ppp skupinu, ale vela ludi sa asi hanbi, hoci nie je za co.
skola, celkom v pohode,len som usedena.
vcera som malamensiu krizu, porovnavala som sa so spoluziackami a fakt niektore su ako tycky, ale to je dar prirody.
snazila som sa si uvedomit,ze mam snad aj ine kvality ako len to,ze som chuda.
v tomto mi pomaha lubos, jeho pohlad na svet sa mi paci.

romana

Evka
Aaaa celkom fajn. Dnes idem do novej práce. Mám prvú "akože" klientku. Celkom sa teším. Akurát tie poobedné ma kolia. Strašne mi to ide pomaly. Včera som išla spať až po polnoci, dnes to budem mať perné. Pijem kávu, ale cítim, že ešte som sa celkom nezobudila. Dcérka ráno spustila čo je nové v škole a nemohla sa zastaviť. Skoro zmeškala do školy. Keď mám poobednú tak ju vlastne nevidím, len ráno. Je zlatá. Po lete obliekla rifle čo nosila v minulom školskom roku a ledva ich zapla. Prišla, že mami, ni aké mám tie rifle obtiahnuté. Ja som asi pribrala, ale fest sa mi to páči. Sú teraz také na telo. No nie je zlatá?
Evka som rada, že si si na mňa spomenula, myslela som, že sa už viac venuješ svojej novej stránke pre ppp-čiarky v Nr. Dúfam, že ty sa máš dobre. A ako škola?

romana

Evka si hrozne zlatá. Dík. Ak sa ti to podarí ohľadom tej skupinky v Nitre, určite prídem aspoň jeden krát. Chcela by som ťa spoznať, ak by ti to nevadilo.