Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

z antidepresiv sa pribera len zriedkavo,iste bude u teba brat na to ohlad.
priberanie sposobuju skor antipsychotika, ale aj tam ti dokaze lekar pomoc, ked ma on zaujem.

romana

zajtra jej asi zavolám a skúsim sa objednať na piatok. Vieš čoho sa najviac bojím pri zmene AD? Jasné. Priberania. Bojím sa, že z iných priberiem. Už som mala dva druhy. Prvé spôsobovali útlm, tieto druhé zas aktivitu, dobrú náladu, pohodu, no niekedy aj nepokoj a kolísanie nálad. Ničoho sa nebojím, len že priberiem. Hrôza.

kyblik_

nestudujem specialnu ale podobne no nebudem radsej pisat uz sa bojim ze ma niekto spozna:)) ale v podstate tie predmety co ty ak si pametas na nase prve maily:)
a ten popis trosku iny mam ale nevadi, inak ty si z nitry origos?
ok bezim sa vyskackat na aerobic potom si vas docitam:))

evcca

kyblik, vzdy ked si s tebou pisem, tak mi pripominas spoluziacku zo strednej, aj ona studovalaspecialnu pedagogiku ako ty,len nebola z ba.
bola mensia, drobnejsej postavy a mala hnede okale aj vlasy. taka dobra baba do nepohody aj pohody.

kyblik_

jasne ze zvladnes:) ved skola ta bavi, skupinka ti bude davat silu a radost ze pomahas inym holkam a zaroven aj lubos bude s tebou co este viac si mozes priat ;)
a tu pracu zmaknes popri tomto stasti lavou prednou:))

romana

Asi 3 týždne. Predtým som sa cítila fajn. Akoby to už neúčinkovalo. Dr. navrhovala zmenu, ale chcela som ešte zostať na tom istom, myslela som, že keď opäť nastúpim do práce zlepší sa to. Ale opak je pravdou. Ešte väčšie depresie a podráždenosť. Aj dnes som bola akási mimo, ale už to prešlo.

kyblik_

romanka a nepomohla by zmena AD za ine AD? mozno tie budu inak vplyvat na tvoj organizmus hm?
evik neviem kedy zaciname :)))) okolo 20.9 ten tyzden, ty teraz tiez koncis vsak?
ok dievcata je mi s vami fajn ale bezim cvicit:)