Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

sunshine

jasne, ze zvladneme:-)

romanka, to vies, ja som taky letny typ. ked ide teplomer pod 25, uz nadavam na hnusne pocasie... ale na tom suchotani listia nieco bude, to uznavam.

romana

to bol asi blbý deň. Ja som taká nervózna a neviem z čoho. Ide ma picnúť. Asi hormóny. Neviem aká budem v prechode, ale asi nevydržím sama so sebou...
sunshine
že hnusné jesenné počasie???? Jeseň je krásna. A takéto babie leto zvlášť! Tá vôňa lístia, tie farby... úžasné!!! Ja milujem jeseň!!!!

sunshine

ahojte, pozdravujem vsetky bojovnicky. ani nestraste, ze prazdne forum. nie kazdy sa hned ozve, aj ja sem niekedy len nakuknem a nenapisem. ale dnes mi to neda. tiez som mala poobede ohromnu chut sa poriadne prejest... to aj to hnusne jesenne pocasie:-( ale drzim sa a pevne verim, ze aj vy! Vela sil, nech mame stale leto v dusi! (viem, ze to znie trosku pateticky, ale tsss... nech)

evcca

ahoj romanka,prechladnutie sa ma drzi este ako kliest. ja som mala vcera obrovsku chut sa prejest, az mi bolo z toho do placu a samozrejme, ze sa mi o jedeni este aj celu noc snivalo. snad to bude dnes lepsie.
a co ty?
toto forum je akesi prazdne, to uz nikto nechce bojovat, alebo uz su vsetci za vodou a nepotrebuju sa vykecavat?

romana

Ahoj Evka!
Už asi spinkáš. Ja mám poobednú, tak tento týždeň bude taký o ničom tu na fóre.
Ako sa darí? Už si zdravá? Čo máš nové?

zuju

Evi, skore uzdravenie, ja som tiez tento tyzden akosi polihovala, trapili ma krize opat, tak som nebola ani cvicit, od pondelka som tyzden v Spisskej na vysokej skole, uvidim ako na mna dolahne cestovanie kazdodenne.
Inac sa mam stale rovnako cize nijak, ale nie zmeny nie su ale nepodavam sa, uz viem co to je moja choroba, tak viem co kedy ciha. Caute ostatne babenky.