Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

klimta.

asi Maomam :))..ale vieš, čo som si všimla..že máme v rovnakých obdobiach rovnaké nálady :D..
tiež som včera revala :D bože :D

grilovačka je príííííma :))

irise

klimta, no aj ja mam vseliake obdobia, vcera som plakala poobede ako mala :D neviem co je, aj s jedlom som na tom celkom blbo.. tak som si povedala ze dnes sa najem normalne, lebo nejak posledne dni som jedla malo.. tak uvidime.. idem na grilovacku,tak sa tam jedlu nevyhnem :D

Maoam

Antiana - pri zdrav. problemoch by si potrebovala haldu velmi dobrych a odborne podlozenych atestov, lenze poistovna by ako prvu polozila otazku: PRECO STE SI DAVALI IMPLANTOVAT IMPLANTATY PRED 10 ROKMI??
No a tam mas aj odpoved...

Maoam

Antiana: davala si si ich pred 10 rokmi implantovat z estetickych dovodov?
Ak ano, tak s najväcsou pravdepodobnostou ci uz ich vyber alebo implantaciu novych budes cashovat sama.
Zdravotne poistovne preplacaju taketo ukony pri rakovine prsnika a jeho amputacii, alebo pri velmi velkych prsnikoch (napr. DD, E, F), ked je ich velkostou sposobeny vazny zdravotny problem - napr. chrbtice, silne dlhorocne bolesti atd, aj to len v niektorych pripadoch.

klimta.

irise- mám smutné obdobie :):D..asi to budee počasím..treba počkať,kým vykukne slniečko (ideálne by bolo počasie ako v stredu :))

jedlo fajn..nedávam mu veľký význam..keď som hladná- najem sa a basta :D + sa snažím obmieňať zaužívané-hlavne raňajky :)

tak napíšte ako sa máte :) maličká ak čítaš špľachni sem trošku optimizmu :)

wyx

asi by bolo lepsie sa spýtat priamo na poistovni. oni určite budu skumat dôvod, ak by to aj lekár odporučil. ja som sa raz pytala na poistovni, ze ci by mi preplatili laser oci, lebo som mala vysoke dioptrie, dostala som odpoved, ze nie.

antiana

ahojte baby, mám jednu otázku, ale netýka sa PPP. Nikde mi na to nevedia odpovedať. Už 10 rokov mám vložené prsné implantáty a chcem si ich dať vybrať. Prepláca to zdravotná poisťovňa len keď je to zo zdrav. dôvodov, napr. že ma bolí z toho chrbát...? keby som si to musela platiť sama, neviete koľko to stojí? ďakujem

irise

mrska, ak ti maoam napisala dostatocne info,tak oki,ak nie,tak este napis, ja ti napisem z farmaceutickeho hladiska :D :)
uzi si vikend.