Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Maoam

Mrska -ale vazne, cvalat o 4 rano v nedelu na stacionarnom, to mas moj uprimny obdiv, ja aj kebyze mozem sport, by som sa do takehoto sialenstva nedokazala dokopat ani v nejakom psychotickom stave :DD, to musis mat fakt zeleznu disciplinu a musela si byt riadne nastvana :DDDD, si ta predstavujem, ako slapes do tych pedalov o 4 rano ...:DDDDDDDDD

Maoam

Mrska, mas e-mail a ak chces vediet, ako na tom si, tak musis poznat svoje miery a rozdiely v nich, lebo vaha je absolutne orientacna, vela nenapoveda o vyzore cloveka, ani o svalovej hmote...to len pre info. Lebo kazdy ma inu konstrukciu, iny typ postavy. Tak ked uz, tak miery a mnozstvo svalovej hmoty a opticky pohlad na daneho cloveka (objektivny), sama seba tazko odhadnes, na to potrebujes skolene oko inych ludi :D.

mrska

ahojte...
doremi a maoam...tak teraz som sa naozaj tu sama zasmiala,že napálená ked nemám spania a maoam to zabila že cvalam na stacionarnom...no to som aj bola...ale ja to takto normálne robím hned z rána...
a dufam že ma tých mojích 55 kg nezlomí,ale dnes mám fajn náladu ak mi ju niekto nepokazí...nechcela by som už padať na späť...púšťam si pesničky a spievam si..len dúfam že ma nikto nepočuje..
a či nenaberám svaly? no ja neviem,dá sa to poznať...či až ked niekomu pribijem?...:)
tak idem variť aby mi tá chasa nepomrela...ahojte..

Maoam

mrska - kks, ty si teda musela byt v razi, o 4 sem pisat a cvalat na stacionari :D, ale spät k tvojmu problemu - ja mam k tomu len jednu otazku - nenaberas ti nahodou SVALSTVO?

tvoje posledne foto, ktore som videla, tam si mala asi 51-52 a vyzerala si na 48 aj to s mega fantaziou, takze pri tvojich 55 budes najskor vyzerat na 50 aj to mozno nie, ty mas velmi sportovy typ postavy, tak sa tym nedaj pomylit, svalstvo vazi 5x viac ako tuk ale ma ovela mensi objem, to len k tomu

ale ak chces posli foto :D

doremi

fuuha, mrska, to musis byt ozaj napalena ked uz od 4tej rana nemas spania :D len nevymyslaj s nejedenim a vracanim,resp. prehanadlovanim. troska si pocvicis, vyplavia sa ti endorfiny a tak:) a cislo na vahe ozaj nie je dolezite, podstatne je, ze ked si od prirody subtilna, stihlunka, tak aj keby ti vaha ukazovala 55 tak opticky vyzeras na max 50-51 :)) viem o com tocim, moja mamca ma uz po 50ke a vazi 56kil, no vyzera chudsie nez ja, co mam o 6menej, takze klud, vobec nic sa nedeje :))

mrska

Ahojte.

Tak ja momentalne sedim na stacionarnom.
Telefon mam na nabijacke tak som synovi slohla tablet...dnes vaha ukazala 55 kg,co je uz dost,aspon myslim..tak som nahnevana...popravde uz ani neviem co mam s tym robit...
Dufam ze ten dnrsok tam zvladnem...a mas pravdu na nech cumia...
Tak pekny den vam zelam...

evcca

pupatko, ja som brala magrilan na ppp - bulimiu cca dva a pol roka. zabral skvele, a s vysadenim tiez pohoda, islo to postupne, pod dohladom doktora a dalo sa to. po vysadeni som o rok otehotnela a cele tehotenstvo som ani raz nevracala. ma to vyznam.

wyx

neboj mrska to zvládnes. na kazdého sa pekne usmej a kasli na nich. ved nech sa na teba pozru, ked ta dávno nevideli... :)

mrska

ahojte...
to musí niečo vysieť vo vyduchu,ja som už dva dni ako skapatá,a dnes som sa cítila ráno ako tučko sveta...ani teraz to nie je boh vie čo...bola som na nákupoch,tak som celkom unavená,a domov som prišla hladná ako pes...naládovala som nejaké bezpečné potraviny,požula sladké žuvačky,ale som stále smädná...tak sme na tom rovnako sranda...ale u nás je aj zamračené,tak je to tak na depku...
zajtra idem dievčatá na oslavu..no zbohom rodina...už teraz mám stresy,brat mi bude stále niečo ponúkať,a všetci čo to o mne vedia tak budú čumieť,a sledovať či jem,a či náhodou nepojdem grcať...tam budem ako pokusný králik...no dajako to vydržím,dúfam že bude mať veľa zeleniny,lebo ho zahluším...
no idem si dať nejaký čaj alebo kávu...
majte sa krásne...

Ewca

Ahojte.no pockat, pockat :-) ja som tiez revala vcera, pre rodinne problemy...to co bol den revu :-D ?? No a inak, jem.co- to, pomenej, ale jem.mala som polievku.trosku.a tak.snazim sa...tak sa majte zatial...