Bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti kĺbov
LauraX

V poslednej dobe mám časté zápaly kĺbov, hlavne na kolenách, členky a lakte. taký akútny stav potrvá aj týždeň kým bolesť ustúpi a aj začervenanie a opuch. Pred piatimi rokmi som začala mať problémy s kolenami bola som na vyšetreniach, ortopedickom, reumatologickom nič mi nezistili, reumatológ mi odporučil psylium ako očistu organizmu, vraj mám zanesené kĺby / mala som 60 kg/ a keď som to niekde povedala aké odporučenie mi dal nechápali. Odvtedy mám vždy problémy, už ani neviem posúdiť či po fyzickej námahe, alebo nie. Najviac ma už nahnevalo teraz na dovolenke, boli sme v Tatrách a ešte sme sa ani na túru neišli a mne sa tak zapálili členky a päty že som sa mohla akurát prechádzať okolo plesa a dosť. Som už z toho nešťastná, príde to na mňa vždy v najnevhodnejšiu chvíľu ako načasované. Riešim bolesti práškami Flector to mi zaberie na bolesť, ale užívam ich fakt už v krajnom prípade, viem že sa toho nemôže veľa.Zas absolvovať lekárov a nič no neviem, lebo medzitým chodím pri problémoch odporučia mi cvičenie, lieky na bolesť ale ja cítim že sa mi to stupňuje. Začali mi aj dosť opuchať nohy, vystupujú mi žily, jednu nohu mám ako mramor, na cievnom vraj v poriadku, Cítim sa ako hypochonder, ale čestne prehlasujem že nie som :-) Mám 40 rokov, pracujem v administratíve, sedavé povolanie sa snažím kompenzovať pohybom. Prosím o radu ak máte podobné problémy, ďakujem.

guginka

Pred rokom a pol som objavila nový kĺbový preparát, je to taký sirup, ktorý sa pije každý deň počas jedného mesiaca a odvtedy nemám bolesti v kolenách. Trpela som na to už niekoľko rokov a nič mi nepomáhalo, až pokiaľ som nevyskúšala Hyalutidin. Teraz som si po roku dala zasa 1 mesačnú kúru ako prevenciu na doplnenie kĺbovej tekutiny a cítim sa naozaj výborne. Stojí to fakt za to! Pozrite: www.hyalutidin.fr

kasandra12

Ahoj LauraX, jednoznacne by som ti poradila vyskušať pripravok od fitliner.eu maju tam boswelliu, ktorá mi pripadá že je nejako naddimenzovaná a funguje perfektne.Je to taka rozoberatelna kapsula, ktorej prašok môžeš použiť na vyrobu masti(môj recept:-) ). Mne taktiež opuchali členky aj kolena, tak som popri uživani boswellie obetovala 10 kapsul a obsah som zmiesala asi s dvoma lyzicami indulony a natieram si touto kombinaciuo clenky a vidim a citim citelny rozdiel.Skusala som dost boswellii,nakolko sa zaujimam o indicku medicinu ale najviac sa mi pozdava ten Fitliner.

poradkyna

Výrobky vyrobené podľa starej čínskej receptúry zo 17. storočia.
Vyvinuté sú práve na to, aby náš organizmus zbavili škodlivín, posilnili jednotlivé orgány a celý imunitný systém. Zamerané sú na všetky orgány v tele - vnútorné i vonkajšie, ako nechty, vlasy, pokožka. Výrobky sú preto také účinné, lebo sú postavené na tekutom základe, aby sa vstrebali do každej bunky v tele. Bunka je základom každého organizmu a ak máme zdravé bunky, sú zdravé orgány, a preto je zdravé aj celé telo.
Suroviny (bylinky) sú dovážané z najčistejších lokalít sveta a uchovávané tak, aby si udržali svoju exkluzivitu. Skvelé skúsenosti spokojných ľudí hovoria sami za seba.

Tieto unikátne produkty sú BEZ chemických stabilizátorov, BEZ hormónov, BEZ kortikoidov, BEZ konzervantov, NIE SÚ návykové, NEMAJÚ vplyv na lieky, sú úplne BEZPEČNÉ pre každého vrátane detí, či tehotné mamičky a sú neuveriteľne účinné.

Majú priaznivý vplyv pri liečbe ochorení.

Ako napríklad:
cholesterol, vysoký tlak, nadváha, chronické zápalové ochorenia, prostata, epilepsia, cukrovka, astma, alergie, ekzémy vrátane atopického ekzému, nadúvanie, upravujú vyprázdňovanie, žalúdok, pankreas, žlčník (žlčníkové kamene), bolesti zubov, vred predkolenia, borelióza, cysty, depresia, Dna, ženské problémy, neplodnosť, celiakia, Chronova choroba, chudokrvnosť, rôzne infekcie, kŕčové žily vonkajšie i vnútorné, leukémie, lymfatický systém, lupienka, laryngitída, mykózy, myómy a hemoroidy, plesne, opary, akné, bolesti krížov-chrbtice, celý vylučovací systém, problémy s črevami, psoriáza, pečeň, obličky, rakovina prostaty-pľúc-hrubého čreva, reumatická artritída, reuma, štítna žľaza, silné migrény, stafilokok, skleróza multiplex, totálny detox, vredy dvanástniku, vypadávanie vlasov, zápal uší - očných spojiviek, strata pigmentu, prekyslenie organizmu, artritída, bolesti svalov, kostí, kĺbov, artróza, osteoporóza a mnoho ďalších zdravotných problémov......
CHCETE POMôCŤ a PORADIŤ? NAPÍŠTE NA juliahanskova@gmail.com

barca111111

Ahoj...ak Ti môžem poradiť, tak jednoznačne omega 3 mastné kyseliny, avokádo...dajú sa z neho robiť vynikajúce pomazánky...ryby...zeleninu...sójové výrobky, sójové mlieko, proste všetko bio...kokosové mlieko...jeden krát v týždni hladovku najlepšie cez víkend,dostatočný spánok a odporúčam kmeňové bunky .... ja som hrala do svojich 30 rokov volejbal, takže som mala pocit pri zmene počasia, že mi odišlo snáď celé telo...cítim sa ako 25 ročná a nič ma nebolí...držím palce

Maruška41

Zdravím všechny na fóru.
Chtěla bych Vám říct své zkušenosti s bolestmi kloubů, které jsem trpěla cca 4 roky. Bolesti byly středně silné až někdy nesnesitelné (píchání, vrzání bolest tlaková).

Co mi pomohlo ? Po konzultaci s ortopédem jsem začala používat velmi silnou kloubní výživu (nevím zda je k dostání na Slovensku) - flex code 500ml sirup. cca 3 balení. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a je to celkem velmi silná výživa na klouby (snad nejsilněší ?) Nastalo umírnění a zlepšení po 45 dnech, ovšem přidala jsem z vlastní iniciativy kurkumu a pravidelný pohyb.
Myslím ,že to vyřešilo mé potíže a v současnosti na to nemyslím. Přejí Vám hodně štěstí.

raymond1

Skus višetrenie urologa a to na ladviny.Pripadne ak si z okolia Trnovca nad Váhom doporučím liečitela čo sa tým zaoberá a má dobré výsledky.Ak bude zaujem pošlem pontakt.