Bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti kĺbov
LauraX

V poslednej dobe mám časté zápaly kĺbov, hlavne na kolenách, členky a lakte. taký akútny stav potrvá aj týždeň kým bolesť ustúpi a aj začervenanie a opuch. Pred piatimi rokmi som začala mať problémy s kolenami bola som na vyšetreniach, ortopedickom, reumatologickom nič mi nezistili, reumatológ mi odporučil psylium ako očistu organizmu, vraj mám zanesené kĺby / mala som 60 kg/ a keď som to niekde povedala aké odporučenie mi dal nechápali. Odvtedy mám vždy problémy, už ani neviem posúdiť či po fyzickej námahe, alebo nie. Najviac ma už nahnevalo teraz na dovolenke, boli sme v Tatrách a ešte sme sa ani na túru neišli a mne sa tak zapálili členky a päty že som sa mohla akurát prechádzať okolo plesa a dosť. Som už z toho nešťastná, príde to na mňa vždy v najnevhodnejšiu chvíľu ako načasované. Riešim bolesti práškami Flector to mi zaberie na bolesť, ale užívam ich fakt už v krajnom prípade, viem že sa toho nemôže veľa.Zas absolvovať lekárov a nič no neviem, lebo medzitým chodím pri problémoch odporučia mi cvičenie, lieky na bolesť ale ja cítim že sa mi to stupňuje. Začali mi aj dosť opuchať nohy, vystupujú mi žily, jednu nohu mám ako mramor, na cievnom vraj v poriadku, Cítim sa ako hypochonder, ale čestne prehlasujem že nie som :-) Mám 40 rokov, pracujem v administratíve, sedavé povolanie sa snažím kompenzovať pohybom. Prosím o radu ak máte podobné problémy, ďakujem.

martina88

mne na klby pomohol tento kolagen, amitamin® Collagen System, mam ho z vitarian. sk pukalo mi dost v kolenach a cca po mesiaci uzivania prestalo, uzivam ho s prestavkami preventivne