Bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti kĺbov
LauraX

V poslednej dobe mám časté zápaly kĺbov, hlavne na kolenách, členky a lakte. taký akútny stav potrvá aj týždeň kým bolesť ustúpi a aj začervenanie a opuch. Pred piatimi rokmi som začala mať problémy s kolenami bola som na vyšetreniach, ortopedickom, reumatologickom nič mi nezistili, reumatológ mi odporučil psylium ako očistu organizmu, vraj mám zanesené kĺby / mala som 60 kg/ a keď som to niekde povedala aké odporučenie mi dal nechápali. Odvtedy mám vždy problémy, už ani neviem posúdiť či po fyzickej námahe, alebo nie. Najviac ma už nahnevalo teraz na dovolenke, boli sme v Tatrách a ešte sme sa ani na túru neišli a mne sa tak zapálili členky a päty že som sa mohla akurát prechádzať okolo plesa a dosť. Som už z toho nešťastná, príde to na mňa vždy v najnevhodnejšiu chvíľu ako načasované. Riešim bolesti práškami Flector to mi zaberie na bolesť, ale užívam ich fakt už v krajnom prípade, viem že sa toho nemôže veľa.Zas absolvovať lekárov a nič no neviem, lebo medzitým chodím pri problémoch odporučia mi cvičenie, lieky na bolesť ale ja cítim že sa mi to stupňuje. Začali mi aj dosť opuchať nohy, vystupujú mi žily, jednu nohu mám ako mramor, na cievnom vraj v poriadku, Cítim sa ako hypochonder, ale čestne prehlasujem že nie som :-) Mám 40 rokov, pracujem v administratíve, sedavé povolanie sa snažím kompenzovať pohybom. Prosím o radu ak máte podobné problémy, ďakujem.

lionka5

Momentálne nosím KneeActive, taký sťahujúci pás na koleno, je to trchu lepšie, ale už sama neviem, či je to o mojej hlave,o psychike alebo ako teda...

michellin

skuste vyzivovy doplnok priessnitz, je prirodny neskodny ale zato velmi napomocny, perfektny proti bolestiam klbov

pavlinka333

Moja babka ma problemy s klbami, Trpi bolestami a stuhnutosťou, tak sme jej kupili wobenzym. Vraj na to pomaha, tak uvidime, ci jej to naozaj pomoze

katarinas2208

Dobry vecer, čiatala som akurat vas problem a velmi ma to mrzi že mate taketo problemy a preto som vas chcela oslovit s nasopu super firmou LR Health&Beauty Slovakia, ktora ponuka fakt zazraky prirody :) ako som už citala mate problemy s klbami, mi sme dokonca aj v kontakte s lekarom kvalifikovaným, ktorý vie presne urcit ktorý produkt je pre vas najvhodnejsi , ale samozrejme ze mame vela produktov an zlepsenie pohyboveho aparatu a aj na imunitu , na rozne infekcne ci nadorove ochorenia , na prevenciu , deto diety kozmetika parfumy, ale samozrejme pre vas najdolezitejsie na tie klby mam recept ako ozaj zlepsit svoj zdravotný stav :) nemusite sa bat sme nemcka firma ktora robi ozaj kvalitne produkty za super ceny v porovnani s tym koko penazi by ste minuli na rozne lieky popripade operacie :) kludne ak budeme mat zaujem , zavolajte mi na moje cislo 0940 794 581 a kludne vam mozem poradit , v pripade ak by ste boli z okolia zv ci bb mozme sa aj stretnut alebo vas navstivit aj doma kedze mate problemy :) budem velmi rada ak vam pomozem vsak preto som zacala aj toto robit, lebo chcem ludom pomahat a zatial sa mi to dari a verim ze aj vam pomozem ak budete mat zaujem, do nicoho vas netlacim je to na vasom uvazeni a zdravi :)

terez4

moja pricina bolesti klbov bolo vely kyseliny mocovej v krvi ta zacala ukladat krystaliky okolo klbov tie "tuhli" boleli, mne dal lekar enzycol dna nech uzivam a naozaj kyselina sa stiahli a tak postupne aj tie bolesti