Bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti kĺbov
LauraX

V poslednej dobe mám časté zápaly kĺbov, hlavne na kolenách, členky a lakte. taký akútny stav potrvá aj týždeň kým bolesť ustúpi a aj začervenanie a opuch. Pred piatimi rokmi som začala mať problémy s kolenami bola som na vyšetreniach, ortopedickom, reumatologickom nič mi nezistili, reumatológ mi odporučil psylium ako očistu organizmu, vraj mám zanesené kĺby / mala som 60 kg/ a keď som to niekde povedala aké odporučenie mi dal nechápali. Odvtedy mám vždy problémy, už ani neviem posúdiť či po fyzickej námahe, alebo nie. Najviac ma už nahnevalo teraz na dovolenke, boli sme v Tatrách a ešte sme sa ani na túru neišli a mne sa tak zapálili členky a päty že som sa mohla akurát prechádzať okolo plesa a dosť. Som už z toho nešťastná, príde to na mňa vždy v najnevhodnejšiu chvíľu ako načasované. Riešim bolesti práškami Flector to mi zaberie na bolesť, ale užívam ich fakt už v krajnom prípade, viem že sa toho nemôže veľa.Zas absolvovať lekárov a nič no neviem, lebo medzitým chodím pri problémoch odporučia mi cvičenie, lieky na bolesť ale ja cítim že sa mi to stupňuje. Začali mi aj dosť opuchať nohy, vystupujú mi žily, jednu nohu mám ako mramor, na cievnom vraj v poriadku, Cítim sa ako hypochonder, ale čestne prehlasujem že nie som :-) Mám 40 rokov, pracujem v administratíve, sedavé povolanie sa snažím kompenzovať pohybom. Prosím o radu ak máte podobné problémy, ďakujem.

dusanuds

Choroby svalovej a kostrovej sústavy spôsobené poruchami spojivového tkaniva a chrupavky štruktúry sú rozšírené v populácii. Naliehavosť problému efektívnej starostlivosti o pacientov s týmto ochorením je veľmi vysoká, pretože často vedie k výraznému obmedzeniu účinnosti, rovnako ako zdravotné postihnutie. Faktory prispievajúce k rozvoju ochorenia spojivového tkaniva, obnovy tkaniva chrupavky, pri zápalových, ale aj dystrofických poškodeniach kĺbov a chrbtice, pri nedostatočnej výžive, bol vyvinutý “Chondramin.”

Ten má selektívny účinok na bunky chrupavky a zlepšuje metabolické procesy v chondrocytoch, ktoré chráni kĺby pri rôznych zraneniach a normalizuje ich.
Stimuluje obnovu chrupaviek a spojivových tkanív v artritída, artróza, osteochondróza, reumatické ochorenia a poranenia pohybového aparátu, znižuje bolesť a stuhnutosť kĺbov.

Odporúča sa pre vyšší výkon a športové výkony, rovnako ako pre staršie osoby, udržiavať funkcie pohybového aparátu.
Viac na zdraviedlhovekost.sk.

Stano235

Mne osobne skvele pomaha na klby produkt infinityobchod.sk. Mal som ist na operaciu kolena - plastiku a na kontrole u doktora sme zistili, ze neni treba.

marika41

Treba zistiť kde je problém, keď vás kĺby bolia. Ja som mala napríklad len nedostatok kolagénu tak ten som si dodávala kĺbovými výživami a skončila som tiež pri priessnitzu ako tu niekto písal. Obsahoval kolagénu najviac tak najrýchlejšie sa mi to dalo dokopy :)

Zdravicka546

LauraX

Mne puchli kolená, členky. Mala som predpísané množstvo tabletiek. Samozrejme brala som. Nijaká zmena. Na internete na jednom portáli som našla bahno. Chcela som to skúsiť. Tak som si to objednala a postupovala som podľa ich pokynov v popise. Bola som veľmi nadšená. Síce tým stále trpím. Ale ako si to natriem tým bahnom, odpuchne mi to. Je mi lepšie, cítim také ľahké nohy. Ak by ste chceli, kontaktovala som ich na tomto maaily: sulphurousmud@gmail.com

fitMonka

Saskia, ty mas hadam vsetky zdravotne problemy sveta a na vsetky ti pomahaju veci z nutrimas :)

K teme, co sa tyka klbov a vsetkych zapalovych problemov, odporucam si precitat nieco o AC11, specialnom a velmi ucinnom extrakte z macacieho pazura, overenu vec s 8 US patentmi a viac ako 40 vedeckymi, medicinskymi studiami. Fantasticka, prirodna vec, proti ktorej nedokaze bojovat ani farma mafia, kedze optigenex ma dost penazi na studie aj patenty... Po Slovensky sa o tom da co to precitat na energiabhip.sk

saskia123

Ja mam zial artrozu od 30r...po 2 porode mi ju diagnostikovali, odvtedy uz preslo par rokov a nabalili sa aj ine vaznejsie problemy s chrbticou :( SKusala som vsetko mozne, aj lieky, rehabilitiacie, rok som bola na PN, az som sa dostala k cviceniu SM system, ktr mi velmi pomohlo. Je potrebne si nakupit len lano na cvicenie a podlozku. Ako doplnok uzivam len makovy olej, 1KL rano a vecer, ma vysoky obsah vapnika a tiez olivenol - co je prirodny extrakt z kaktusu s obsahom glukosaminu na obnovu chrupavky.
Vsetko mam z tejto stranky, aj cvicebne pomocky, aj klbovu vyzivu, je tam aj super poradenstvo, lebo majitel sam je maser a cvicitel/lektor sm systemu, tak vie dobre poradit, odporucam:
nutrimas.sk

sportuzdar1

ja mám 45 a aktívne športujem, minulý rok som mala vážnejšie problémy s kĺbmi a kamaráti tiež športovci mi podsunuli priessnitz kĺbovú výživu, že im tiež pomohla... pri porovnaní s inými výrobkami na kĺby má v sebe o dosť viac kolagénu a dáke vitamíny ešte navyše, dobre mi zabrala, bola som s ňou veľmi spokojná

klara19

ja mám taký dojem, že môžeš mať neliečenú borelu,tie fázovito vylučujú toxíny alebo to spôsobujú parazity tie sa ale ťažko dokazujú...
na klby sa odporúča očista bobk.listom