Žiletka alebo Veet?

Príspevok v téme: Žiletka alebo Veet?
suzie

Ahojte všetci, mám jeden problém. Prednedávnom som si začala holiť nohy a robím to krémom Veet. Lenže sa chcem holiť aj v intímnich partiách a bojím sa, že Veet by mohol nejako chemicky zreagovať, alebo niečo také. Preto vás prosím, poraďte: Čo je podľa vás lepšie, žiletka alebo Veet? A ešte mám pár otázok, ak by som sa holila žiletkou, potom musím použiť aj nejaký krém, však? A predtým sa nemá použiť nič? A treba tie žiletky aj po určitej dobe aj meniť, alebo mi stačí jedna? Ja som v tomto fakt začiatočník, takže sorry, že sa tak blbo pýtam, ale neviem, koho iného by som sa na to opýtala. Za rady vopred ďakujem.

majusik

Tak napisem aj ja. Pouzivam epilator philips, ten uz spominany s chladiacou hlavicou a aj ked ma tiez odradzala ta mraznicka vovec to nezneprijemnuje zivot, proste ten chladic ked potrebujem vyberiem, potom oplachnem a dam s5, ale da sa pouzivat v pohode aj bez chladica. Vecny problem je zarastanie chlpkov... vazne ten weet prosti zarastaniu chlpkov funguje? Musim ho vyskusat... a este, kto pouzivate epilator, ako dlho vam to vydrzi? Lebo mne cca tyzden alebo dva, ale tie jemnejsie chlpky zacnu dorastat ale moc ich nevidno a daju sa velmi rychlo oholit. Dalsia super vec je, ze chlpky uz vobec potom nenarastu take huste a niekde uz vobec nie.
S weetom kremom mam zle skusenosti, raz sme sli do USA a v ten den som to pouzila ale aj na kolena a to som NEMALA. Tyzden v New Yorku som si vobec neuzila lebo som mala totalne cervene kolena, a bolelo to... ale inde to funguje. Ale napriklad epilator by som na bikiny an podpazusie nepouzivala, ost to moze podrazdit pokozku. To radsej weet.

adi

Ja pouzivam holiaci strojcek, ale holim sa vzdy len pri kupani alebo sprchovani, bez peny. A nikdy som ziadne vyrazky nemala, funguje to super

kery53

Čawko baby! ja som si kupila studene voskove pasiky veet, neviem ci som ich použila zle alebo...... ,ale na mne to nefungovalo neviete preco?????

sisi000

ahojte ja by som rada vedela co by som mala pouzivat na podrazdenu pokozku po holeni ziletkou...koza je taka cervena pripadne su to cervene vyrazky...a aj ked sa oholim novou ziletkou vzdy mi ostanu take male chlpky neoholene...co mam robit?

and

Dievcata chceli ste radu na epilatory,ja osobne na epilator nedam dopustit.Predtym som pouzivala deilacne kremy,najcastejsie VEET,opilca,je aj marhulova a nesmrdi.Ale pri dietati je to strasne neprakticke.Aj 3minuty je hrozne vela.Ziletkou som to nikdy neskusala,bala som sa, ze chlpky zhrubnu.Ale vraj to nie je pravda.Potom som sa rozhodla pre epilator znacky Philips.Je tam spolu aj planzeta na intimne partie.Epilator pouzivam na nohy a tak.Mna to ale vobec neboli,ako vsetci rozpravali ,ake je to strasne.Je k tomu akasi masazna kefka,to absolutne nepouzivam,netreba.Ja som povodne chcela epilator s tymi chladiacimi hlavicami ,alebo nieco take,ale to treba davat do mraznicky chladit,ma to znecitliviet bolest.U mna to nie je potrebne.A stal o 1000sk viac.Kolko casu mi to uz usetrilo,pohoda absolutna,myslim ,ze je to ovela vyhodnejsie,ako sa triast ,ci niekto nahodou nezazvoni,a Vy mate VEET.Tie voskove nikdy nezabrali.Asi neviem ako s tym.Ten moj epilator stal 2500sk,ale to je uz 2a 1/2roka.Mozno su aj ine ,lepsie ,cenovo vyhodnejsie.Ale plati ,ze kazdy ma inu hranicu citlivosti na bolest,mna to neboli,niekto moze mat problem,ale telo si na to aj zvykne.

lucia536

doteraz som sa vzdy holila ziletkou. no nie je to bohvie co.. hlavne v oblasti bikin, vzdy ked to oholim, zatiahnem trosku dalej a o chvilku je to spat, a tych cchlpkov je stale viac. teraz som si kupila voskove pasiky. chcela som kupit veet, ale potom som si vsimla balea v dm, veet bolo 12 ks, balea 20, je to to iste a balea su lacnejsie cca 30 korun..a ani to moc nebolelo.teda aspon mna nie. skuste si nophy najskor osprchovat, nech zmaknu chlpky a az potom voskovat..vosk mi vsak mnezabral na podpazusie. neviem ci tam mam stale male chlpk ylae sa to vytrhat neda. sak este chvilku pockam, uvidiim.. nemam dobre skusenosti s veet depilacnym kremom. kupila som si na citlivu pokozku. a mal vonat:-) no vonal po chemikaliach, v podpazusi sa mi vyhodili cervene flaky, strasne palili a na nohach to moc nezabralo. chlpky mi tam ostali aj po odstraneni toho tremu. este mam otazocku.. prosim Vas, poradte mi nejaky dobry epilator. Dakujem

Veronika L.

lana15- no nemusi to byt prave pena na holenie, postaci aj obycajne mydlo. Ak by si si to totizto holila na sucho, podrazdila by si si pokozku, spravili by sa ti take cervene flaky a dost by ta to bolelo. Ak nechces pouzit penu, staci ak si namydlis spongiu a nanesies si to na nohy a potom oholis.