Žiletka alebo Veet?

Príspevok v téme: Žiletka alebo Veet?
suzie

Ahojte všetci, mám jeden problém. Prednedávnom som si začala holiť nohy a robím to krémom Veet. Lenže sa chcem holiť aj v intímnich partiách a bojím sa, že Veet by mohol nejako chemicky zreagovať, alebo niečo také. Preto vás prosím, poraďte: Čo je podľa vás lepšie, žiletka alebo Veet? A ešte mám pár otázok, ak by som sa holila žiletkou, potom musím použiť aj nejaký krém, však? A predtým sa nemá použiť nič? A treba tie žiletky aj po určitej dobe aj meniť, alebo mi stačí jedna? Ja som v tomto fakt začiatočník, takže sorry, že sa tak blbo pýtam, ale neviem, koho iného by som sa na to opýtala. Za rady vopred ďakujem.

niekto

Pre lori: depilátor ťa len oholí, epilátor ti chĺpky vytrhá a teda to vydrží dlhšie. Dá sa kúpiť epilátor a depilátor v jednom, len si tam vymeníš nádstavce. Vyrába to napr. Braun, Philips, Remington a podobne. Ceny sú rôzne, počítaj tak okolo 1 500- 2 000SK, záleží od značky, vybavenia. Keď prídeš do nejakej predajne, tak ti určite poradia.

lori

prosim vas vysvetlite mi aky je rozdiel medzi epilatorom a depilatorom.co je lepsie kupit,aku znacku a kolko penazi si asi nachystat?proste to neviem.dik

panimrazova

urcite by somnepouzivala veet je to chemia a to nie je pre telo prirodzene....a k tomu sa do tela dostavaju skodlive latky....radsej by som volila ziletku, alebo este lepsie epilator, chlpky tak rychlo nerastu a su slabsie, teda co sa aspon mne zda, ja som spokojna

dodka

k tym voskovym pasikom Veet - funguju len na jemne chlpky, ja ich pouzivam na stehna, pasik chlpkov na bruchu a na predlaktia a som spokojna, na 3-4 tyzdne mam pokoj

catherine

Potrebujem poradit. Skusala som tie studene voskokve pasiky Veet a na nohach mi z toho prasklo par cievok. Je to bezne? a stava sa to aj pri epilatori? ten som este neskusala, ale bojim sa, aby mi nepopraskalo este viac cievok. Prosim poradte.

lalalala

ty kokos ale ma teraz veet nahneval ..kupila som si voskove pasiky veet ..za 150..sk ...a vobec nic sa nestalo robila som setko podla navodu ale nevytrhol sa mi ani jeden jediny chlpok..mam stoho riadne nervy ..moze mi niekto preco to predavaju ked to nepomaha...............

zaneta

Prosiiim VAS POMOZTE MI KED SI HOLIM NOHY EPILATOROM TAK TO STRASNE BOLI A NEVIEM VYDRZAT TU BOLEST TAK CO MAM ROBIT ALE ZILETKOU SI NEMOZEM HOLIT LEBO MI POTOM HNED NA DRUHY DEN NARASTU CHLPKY TAAK S CIM SI MAM HOLIT NOHY????