Žiletka alebo Veet?

Príspevok v téme: Žiletka alebo Veet?
suzie

Ahojte všetci, mám jeden problém. Prednedávnom som si začala holiť nohy a robím to krémom Veet. Lenže sa chcem holiť aj v intímnich partiách a bojím sa, že Veet by mohol nejako chemicky zreagovať, alebo niečo také. Preto vás prosím, poraďte: Čo je podľa vás lepšie, žiletka alebo Veet? A ešte mám pár otázok, ak by som sa holila žiletkou, potom musím použiť aj nejaký krém, však? A predtým sa nemá použiť nič? A treba tie žiletky aj po určitej dobe aj meniť, alebo mi stačí jedna? Ja som v tomto fakt začiatočník, takže sorry, že sa tak blbo pýtam, ale neviem, koho iného by som sa na to opýtala. Za rady vopred ďakujem.

Veronika L.

caute baby,ja som doteraz pouzivala klasicku ziletku a penu alebo mydlo, ale je to dost neprakticke a navyse v poslednom case mam po takomto holeni noh dost podrazdenu pokozku, robia sa mi drobne vyrazky a ani nohy nie su vzdy 100% hladke, chcela by som sa vas, ktore mate s tym veet-om skusenosti opytat, ci je to praktickejsie ako ziletka, kolko ten veet stoji a ako dlho vydrzi efekt, neviem ako to funguje ako voskove pasky ci krem alebo co, ja som doteraz nic ine okrem ziletky neskusila, no chcela by som zmenu. Vopred vsetkym dakujem za radu ak odpoviete.

yessi

Ahojte vsetci! potrebovala by som aby mi niekto poradil.Ja sa holim s jednorazovym hol.strojcekom(pouzijem ho len 1 alebo 2 krat)ale i tak sa v podpazusi nikdy dobre neoholim lebo mi tam vzdy ostanu take male chlpky...tie sa nedaju oholit a ja uz neviem co s tym....kedze uz ide leto a je to aj vidiet(tie chlpky) tak by som chcela vediet co robim zle alebo co by som mala pouzivat....piste na moj mail.DAKUJEM

dominika b

prosim vas ja mam fakt problem s veet-om... pouzila som neaku navinku v ie a predavacka mi odporucila,ze je to piling na tvar-dala som si ho a celu tvar mam obsypany cervenymi flakmi ak mi viete niekto poradit co mam robit tak vas moc prosim-bo som zufala z toho:-(((

mejka

Ahoj, ja používam "klasický" VEET krém (najčastejšie ten zelený s aloe vera, 3 min.) a doteraz som nemala žiadne problemy. Pre mňa je to oveľa praktickejšie ako žiletka.

majestic

takze
1. ak pouzivas veet, maju aj specialny na intymne partie
2. ak pouzijes ziletku, tak pred holenim nanes penu na holenie a po holeni pouzi krem
3. ak si kupis jednorazove ziletky naozaj ich pouzi iba raz, ak len s vymenitelnou hlavicou tak menit, ako casto to uz uvidis