Žiletka alebo Veet?

Príspevok v téme: Žiletka alebo Veet?
suzie

Ahojte všetci, mám jeden problém. Prednedávnom som si začala holiť nohy a robím to krémom Veet. Lenže sa chcem holiť aj v intímnich partiách a bojím sa, že Veet by mohol nejako chemicky zreagovať, alebo niečo také. Preto vás prosím, poraďte: Čo je podľa vás lepšie, žiletka alebo Veet? A ešte mám pár otázok, ak by som sa holila žiletkou, potom musím použiť aj nejaký krém, však? A predtým sa nemá použiť nič? A treba tie žiletky aj po určitej dobe aj meniť, alebo mi stačí jedna? Ja som v tomto fakt začiatočník, takže sorry, že sa tak blbo pýtam, ale neviem, koho iného by som sa na to opýtala. Za rady vopred ďakujem.

mirka 23

Wewe a robíš si peeling? Je dobré si peelingovať miesta, kde sa vytrhavaju chlpky aby nevrastali naspäť. Dobrá je aj taká sieťkovaná hubka.

wewe

Mne kožná zakázala používať žiletky, nakoľko mi veľmi podráždili pokožku. A to natrvalo. Mám na nohe suchý fľak a často ma to svrbí..povolila mi len epilátor. Používam ho asi rok, ale vôbec to nesplnilo moje očakávania..o bolesť ani tak nejde, ale ako tu kolegyňa predomnou spomínala, zarastajú mi chĺpky a potom to škaredo hnisá. A nepomáha na to ani krém Veet proti zarastaniu chĺpkov. Vždy je s tým veľa roboty a oholenie mi vydrží možno týždeň...Prednedávnom som vyskúšala depilačný krém Veet a milo ma prekvapil. Skoro žiadna robota a je to bezbolestné..That´s all:o)

mattiatko

Prosim vas o radu, ked sa holim v oblasti bikin mam tam hrozne vyrazky,ktore nechcu zmizmut, potom som presedlala na depilátor, je to o cosi lepsie, ale stale su tam tie flaky a neviem sa ich zbavit, poradte mi prosim, dakujem

mortysha

cawte seci.mam jeden problem-za kazdym,ked si nohy oholim ziletkou,vyhodia sa mi cervene bodky a flaky.co s tym?! p.s. iba ziletka! pls help me!!!

problemik16

ahoj..mam podla mna dost velky problem..nechapem preco ale na moje "chlpky" nic nezabera skusala som uz zrejme vsetky pripravky veet aj ine znacky(minula som asi 2000,-) a nikdy sa mi nepodarilo dobre oholit..ani voskove pruzky moc nepomohli:( nevytrhli vsetko a aj tak po 4dnoch zacali znova rast.. jedine co zabera, su ziletky no nebavi ma holit sa kazde rano a ani to nevyzera moc dobre ked sa sem tam objavia cervene bodky:( a v podpazusi je to horsie tam tie kremy, peny ani pasiky nepomohli vobec:(:(...poradte co mam robit? co este skusit??prosim rychlo:(

xxx:)))))

Ja by som sa len chcela podelit o moj nazor. Vo svojom zivote som uz vyskusala na holenie cokolvek a mozem povedat ze najjednoduchsie a najbezproblemovejsie je to naozaj s depilacnymi penami alebo kremami. Sice musim par minut cakat ale oplati sa. Chlpky nerastu tak rychlo a ko po holeni a ani nie su take hrube ako po holeni ale omnoho jemnejsie. Ja som mala s tymto dost problem pretoze zijem momentalne v teplej krajine a musim mat nohy stale hladke pretoze nohavice skoro vobec nenosim, hrozne teplo. No po holeni som mala na druhy den malicke chlpky - take cierne bodky a uz aj pichali. S depilacnymi kremami alebo penami mam nohy hladke 3 dni a az potom sa mi objavuju jemne chlpky. Skoro 3 roky som pouzivala aj depilator ale nestalo to za tu bolest. Chlpky rastli pomalsie ale dost casto zarastali do koze a zahnisavali tam a potom to bolelo a musela som to vytlacat na niekolko krat. Tak dufam ze som zaciatocnickam pomohla. Pa a vela trpezlivosti pri krase:)))

donamika

Awojte! dost dlho som pouzivala ziletku, ale je to dost financne narocne a neefektivne, mne tiet ostavali cervene flaky potom...nakoniec som presla an epilator, ale mam s tym dost problem, lebo mi dost zarastaju chlpky a potom sa mi to miesto zapali, popripade vznikaju take pupence hnisave a to si potom vytlacam, lebo ta strasne boli...pouzivala som aj krem proi zarastanu chlpkov, no nepomaha mi..rozmyslam, ci nevyskusam krem veet, predtym som ho zo zaciatku pouzivala, cize problemy s nim nemam...len neviem, asi este pockam, kym sa mi tie ranky na nohach zahoja...

laila

Epilatory boli. .ale zvyknes si.. Ono se to nezda.. ale cim vice pritlacis na pokozku, a cim uvolnenejsi svaly(kuzi) mas, tim mene to boli.. Dokonce mam epilator s nejakymi masaznimi koralky po stranach a opravdu to pomaha.. pomalu a silno tlacit.. po case a pravidelnem pouzivani mas chloupku mene a tak i bolesti o srovnani mene :)

mary1122

ja som už skúšala aj depilačné pásiky ale to strašne bolí a zostali mi červené fľaky na nohe,,,potom som prešla na žiletku, ale v oblasti bikín sa mi vyhádžu červené fľaky po 2-3 dňoch,,večer si oholím nohy, ráno už cítiť že mi už zas rastú,,,kúpila som si veet krém, uvidím čo bude,,,koľko približne vydrží touto metódou, ak mi viete tak poraďte, tie ktoré ste už skúšali,,,díky