Žiletka alebo Veet?

Príspevok v téme: Žiletka alebo Veet?
suzie

Ahojte všetci, mám jeden problém. Prednedávnom som si začala holiť nohy a robím to krémom Veet. Lenže sa chcem holiť aj v intímnich partiách a bojím sa, že Veet by mohol nejako chemicky zreagovať, alebo niečo také. Preto vás prosím, poraďte: Čo je podľa vás lepšie, žiletka alebo Veet? A ešte mám pár otázok, ak by som sa holila žiletkou, potom musím použiť aj nejaký krém, však? A predtým sa nemá použiť nič? A treba tie žiletky aj po určitej dobe aj meniť, alebo mi stačí jedna? Ja som v tomto fakt začiatočník, takže sorry, že sa tak blbo pýtam, ale neviem, koho iného by som sa na to opýtala. Za rady vopred ďakujem.

lenuska

ja som skusala ten depilacny krem veet a je to hrozne....nielen ze to neodstrani chlpky ale mam aj podrazdenu pokozku

Aria

Agina, moc to bolelo s tym voskom? Ja som raz jeden vyskusala, uz to bolo davno a strasne to bolelo. Ale tie Weet som este neskusala...

agina

Zeti treba tie chlpky trhat okolo cca 14.00, vtedy to najmenej boli. Najviac to boli rano a vecer, to som sa kdesi docitala v nejakej mudrej knihe.

zeta

No na intímne partie je najlepšia podľa mňa obyčajná pinzeta. To si normálne vytrhám po jednom chlpe, dlho to síce trvá a bolí to jak šlak ale potom mám dlho pokoj a keď mi sem tam niečo vyrastá tak to jednoducho vytrhnem a postupne nerastú tie chlpy nahusto ale čoraz redšie a jemnejšie, je to super

agina

Ja som konecne vyskusala tie voskove pasiky Veet, no a neviem si to vynachvalit.Kupila som si ie na citlivu plet.Po epilacii som si to natrela kremom proti zarastaniu chlpkov a cervenym fliacikom a poviem vam, uz treti zyzden ani jeden chlp.Joooj, to bude vyborne na dovolenku k moru.Som velmi spokojna.

lulusiatko

Ahoj malonka, ja si myslim ze lepsie je vyskusat voskove pasky, pretoze u nich vydrzi efekt az 10 dni cca, ja pouzvam studene veet pre citk. plet. su super. u epilatora mi ten efekt nikdy tak dlho nevydrzal, a to mam pomerne drahy. aby chlpky nezarastali treby si raz za cas urobit peeling :)

malinka

Ake je to vlastne s epilatorom? Bolest sa podda a ja niesom z cukru, ale nehrozi ze sa mi do toho nejako chlpky zamotaju a nebudu sa chciet odmotat? A velmi to taha kozu? dakujem-holit nohy ziletkou je neprakticke, o 2 dni mam uz strnisko

lenuska

zzuzzka na prvy pohlad sa to tak zda ale vraj ze to nie je pravda....su napr.aj telove mlieka na spomalenie rastu chlpkov