Žiletka alebo Veet?

Príspevok v téme: Žiletka alebo Veet?
suzie

Ahojte všetci, mám jeden problém. Prednedávnom som si začala holiť nohy a robím to krémom Veet. Lenže sa chcem holiť aj v intímnich partiách a bojím sa, že Veet by mohol nejako chemicky zreagovať, alebo niečo také. Preto vás prosím, poraďte: Čo je podľa vás lepšie, žiletka alebo Veet? A ešte mám pár otázok, ak by som sa holila žiletkou, potom musím použiť aj nejaký krém, však? A predtým sa nemá použiť nič? A treba tie žiletky aj po určitej dobe aj meniť, alebo mi stačí jedna? Ja som v tomto fakt začiatočník, takže sorry, že sa tak blbo pýtam, ale neviem, koho iného by som sa na to opýtala. Za rady vopred ďakujem.

mnamka257

pri holeni intimnych miest by som radsej zvolila ziletku.musis pouzit nejaku penu alebo gel pre zeny na holenie, ktoru dostat kupit v drogeriach.ked nepouzijes penu ani gel, zostanu ti po holeni cervene bodky-a tie fakt nevyzeraju dobre.po holeni by sis si oholene miesto mala natriet upokojujucim kremom-neboj sa nie je to nic tazke

girlkate

ahojte..ja som si tiez kupila veet krem...myslela som ze na dovolenke na ktoru idem to bude pre mna pohodlnejsie.skusila som ho uz teraz a nic..je na prt..ostanem pri starom sposobe.hol.strojcek..mam normalny strojcek pre zeny..jeden stoji asi 6 eur..vydrzi tak mesiac..holim sa aj v oblasti bikin..ked chlpky v sprache zmeknu..a prosim vas naco pouzovat muzsku penu na holenie ked su peny pre zeny.po oholeni sa vzdy umyjem mydlom na intimnu hygienu..ked mam podrazdene nohy tak aj tam ho pouzijem a potom nemam problem so zapalenymi pupakami...mozno to niekomu pomoze.vela stastia

sarpay

heheh ako to tu citam tak vela dievcat ma v oblube ziletky..pre zaciatocnicky by som dala upozornenie nech si daju sakramentsky pozor na ne...skoro pri nicom inom by ste nemali byt maximalne sustredene ako pri holeni ziletkou..ja som sa uz na tom popiekla...jeden zly uhol ma stal na nohe presne na pistale peknych cca 10 malych jaziev...

malke

Ahojte, mam jednu otazku. Mam dost citlivu pokozku. Kedysi som pouzivala depilacny strojcek no a zacali sa mi vytvarat dost skarede cervene vyrazky. Kozna lekarka mi dala mast po ktorej sa vyrazky uz prestali vytvarat. Odvtedy si nohy len holim. No nie je to bohvieco, lebo mam potom stale dost dlho podrazdenu pokozku. Chcela by som vyskusat voskove pasky Veet. Ma niektora s citlivou pokozkou skusenosti s tym, ci sa jej vytvarali vyrazky?? Mozte mi odpisat na mail? Dakujem

s0nus1k

dnes som si kupila veet depilacny krem na citlivu pokozku, pisali tam ze suu po nom hlôadke nohy bez chlpkov a cervenych bodiek co e moj problem, pretoz vzdy ked si oholim nohy ostanu tam male chlpky a este k tomu aj vela cervenych bodiek, a tak som si kupila veet, pouzila podla navodu 10 minut, a.... HOVNO(sry z vyraz), ale vazne hovno to pomohlo, ako keby som ho ani nepouzila, po naneseni mi ,,mali\\\" tie chlpky zmiznut, ale nie, ostali a dokonca sa mi narobili vyrazky, cize tymto dakujem spolocnosti ktora takto osiera, a tiez im chcem podakovat za vyhodenych 190korun=), dakujem, moj veet je v kosi a tam aj ostane=))

bibina666

Dakujem :) a mozem sa spytat ze asi po akej dobe abo po kolkatom oholeni je najlepsie menit ziletky (hlavice) ? Dakujem :)

CICAaaa

Čafte kočky! Podla mňa je najlepšie holiť sa vždy po sprchovaní,nie narychlo pri umyvadle,lebo potom sa tvoria pupaky.Chlpky musia pri teplej sprche trochu zmeknuť.používať pánsky hol.gel gillet,aj žiletku od gillet.Je to trošku drahšie,ale v živote som xsa s ńou nedorezala,ako s jednorázovými....
A meniť náhradne hlavice,hlavne na bikinovú oblasť treba mať novú ostru,lebo práve preto máte bolestivé pupaky.Holiť sa max tak po 4 dni,aby boli trošku večšie tie chlpky,inak vám začnú zarastať.aúúú.A po holení je tiež taky krem veet na obale má hrozienka.Držím palce!

bibinka666

Poradte mi prosiiim...mam take mensie problemy s tym, ze ked sa tam dole oholim (holim sa iba ziletkou :D ) tak sa mi urobia strasne bolestive vyrazky v okoli bikin neviem co s tym...neviem preco ale zda sa mi,ze mi tam rychlo rastu chlpky a tiez ma to boli mam to take citlive, tak musim pockat dlhu dobu kym mi nenarastu take vacsie aby som si to mohla oholit, skor nemozem, lebo ma to velmi boli neviem ci to je normalne..a este mam jeden problem :D zda sa mi, ze v oblasti bikin ( tam na kraji pri stehnach ) mam vela chlpkov a ked mam plavky alebo nohavicky tak mi to vidno :( neviem ako sa mam toho zbavit je to skarede :( si pripadam ako opica :D prosiiim poradte mi neviem co mam robit :'( Vopred dakujem

bonnie29

ja som chodila dlhe roky ku kozmeticke na vosk,teraz mam strojcek a s tym sa depilujem..musim to striedat s voskom,lebo mi casto zarastaju chlpky..vosk je perfektny ked ides na dovolenku a chces mat dlhsie pokoj..bikiny bolia,ale pre krasu sa to da vydrzat