Moj pes ma hnacku

Príspevok v téme: Moj pes ma hnacku
diamant19

dobry den, moj pes ma uz asi 4.den hnacku. vcera som mu dala aj zivocisne uhlie no moc to nezabralo. kupila som mu pre istotu aj odcervovaciu tabletku a vecer som mu ju dala. no rano zasa mal. minule leta takto zaciatkom tiez maval (z tepla) no teraz uz neviem co s tym... nemate s tym skusenosti ze co zabera?

dioridy

Ja by som tiež dala na hnačku prípravok aký dávate sebe. My doma užívame na žalúdočné bolesti a hnačku enterol a keď hnačkoval náš labrador tak mu to pekne zabralo

Deria

liiii, ako pre ludi tak aj pre psov s traviacimi problemami je velmi ucinna sudova kapusta. Ked prisiel nas psik k nam z utulku, mal velke problemy s kakanim. cca 4 dni nic a potom obrovske kopy. Isli sme k vet a ten nam povedal, ze zatial neda lieky, aby sme skusili sudovu kapustu. Zohnala som pravu sudovu a psikovi to neskutocne pomohlo. Hned zacal mavat pravidelnu stolicu! Kapustu sme nadrobno pokrajali a primiesali do krmiva. Hned to malo ucinok. Nesmie sa dat vela! Davali sme kazdy den a cuduj sa svete, psik bol uplne v poriadku. Odvtedy dostavaju nasi psi raz za tyzden, niekedy 2x trochu sud.kapusty do krmiva. Dokonca im chuti.:) Takze skus kapustu!

medikamentus

Ak ma psik hnacku, daju sa pouzit aj lieky rovnake, ako pre ludi. Napr. Endiaron, Endiform.
Zavolal by som veterinarovi kvoli davkovaniu /podla vahy hava/ a rano isiel so psikom k nemu, zvlast, ak ma krv v stolici.

Iiiii

Hnačka je dobrá aj na to, aby sa prečistil tráviaci trakt Vášho psíka. Ale bolo by dobré zájsť k vet.
Mňa naopak trápia zápchy. Už som si kúpil aj čipky, ako mi poradila lekárnička. Si predstavte, že som ich už tri zjedol a stále nič (ledva som ich prehltol). Už aj tie lieky sú fakt na ho.no. Ešte skúsim posledný pokus a keď zase nič, tak už neviem.
Držte mi palce.

Nostekova161616

Dobrý deň, ak v stolici je malé množstvo krvi nie je nutne zháňať lekára alebo panikáriť pretože ak má pes dlhodobo hnačku má podráždený konecnik a črievka. Ak vo výkaloch je veľké množstvo krvi doporučujem nastaviť lekára ! Samozrejme hnačka nie je až taký problém ale je to samozrejme pre psíka nepríjemne keďže je dehydrovaný a unavený. Ak hnačka trvá viac ako 3 dni je potreba lekára taktiež. Doporučujem dať psovi ryžu s kuracím mäskom a malo by to byt Ok

Bibiobibi25

Mojamamam..Ty si zensky rod???,to sa pytram preto v akej osobe Ti mam odpovedat na Tvoje hluposti..Ty necitliva-y hlupak

Bibiobibi25

Vemeno...odpovedas ako tvoj Nich,ako vemeno,prosim zdrz sa,a radsej prestan radit svojim morbidnym spôsobom...hlupak