Kvalitná čistá Spirulina?

Príspevok v téme: Kvalitná čistá Spirulina?
LucyInTheSky

Ahojte, ak viete, poraďte, cena nehrá až takú veľkú rolu, ale zas nemusí byť premrštená, hlavne, aby bola kvalita. Ďakujem za vaše názory!

Všimla som si, že z bio sú tak o 9 eur drahšie, no kto mi zaručí skutočnú kvalitu . Jedna milá lekárnička mi povedala, že mi objedná 150 tabletovú za 26 eur (!), bohužiaľ značku si nepamätám, len viem, že je údajne jedna z najkvalitnejších... spomínala, že je pôvodná, či niečo také, pôvodne rastie v Titicaca (asi myslela Texcoco?)... Všeobecne som si všimla, že predajci moc o svojich produktoch nevedeli, či už v bio, alebo lekárne, táto jediná sa chytila, ale ktovie...

RNG

iherb ma postovne na Slovensko 4 az 6 dolarov, co rozhodne nie je vysoke. Napr Swansonvitamins.com co pouziva sluzbu USPS First Class ma postovne od 26 dolarov vys, takze sa to vyplati, len ked mas velku objednavku, kde lacnejsie doplnky od nich ten schodok nahradia.

RNG

Pozri napr na iherb.com, kde maju Spirulinu Pacificu, v tabletkach alebo v cistom prasku, co si ja davam do jogurtov.

nikkky_nikki

RNG... Chcela by som sa spýtat odkial objednávate spirulinu. Mohli by ste mi odporučit nejakú za dobrú cenu, ale kvalitnú?
Dakujem

RNG

Nuz odporucovat to mozes, ale to nie je vobec cista spirulina a podla obsahu tam je plno ineho, vcitane psenicnej muky a podla inych vyrobkov sa iste jedna o spirulinu z Ciny, pestovanu vo velmi pravdepodobne znacne zamorenej sladkej studnicnej vode, ako aj mnohe ine Cinske spiruliny a chlorelly.
Takze to by som rozhodne nekupoval, naviac aj cena za neisty obsah spiruliny je tam znacne vysoka.

Jan35

Cital som si tento ebook: Spirulina - Nature's Superfood -odkaz odstraneny- o Havajskej Spiruline na webe Superfood-Eshop. Je tam vela informacii o Spiruline Pacfica, odporucam prestudovat si..

Martin L.

Ja som na sebe schvalne skusal viac vyrobkov spiruliny. Urcite najvacsi zdravotny prinos a najviac energie citim zo Spiruliny Pacifica Hawaii. Teraz som uz 3x objednal zo superfood-eshop takze som s nou najviac spokojny. Kto sa obava "riasovej" chuti prasku tak skuste radsej tablety. Prajem vsetkym vela zdravia! Mato