Prirodzene prsia?

medi

JA MAM SILIKONOVE PRSIA,SU KRASNE,VYZERAJU AKO PRIRODZNE,MOZEM SI OBLIECT COKOLVEK,VYZERA TO SUPER,TERAZ SOM SPOKOJNA VYROVNANA,SEBAVEDOMA,TO JE DOLEZITE.A AJ SEX SA MI ZDA LEPSI

lilu

Ja som mala rovnaky problem,aj ked som neskor prisla na to ze male prsia su ovela krajsie ako dake balony.Teraz to bude uz pol roka co uzivam hormonalnu antikoncepciu,ktoru som si dala predpisat hlavne kvoli pleti.Teraz mam cistu plet a navyse sa mi zvacsili prsia o jedno cislo.Predtym som vyzerala ako chlapec,takze teraz je to tak akurat a som velmi spokojna,uz by som vacsie ani nechcela.Nesmies zabudat,ze vsetko co sa deje v tele je ovplyvnene hlavne genetikou a hormonmi.Antikoncepcia su vlastne hormony,a vdaka nim uz teraz nemam problem.Mala som aj stastie ze mi antikoncepcia sadla na prvy raz,co sa nie vzdy podari.Najdolezitejsie aj tak je,aby si sa pacila sama sebe,ostatni ti mozu byt ukradnuti.

susi

ja som tiez v 16-tke cakala, ze mi este narastu prsia, vsetci mi hovorili, ze do 21-tky sa vyvija telo...Tak som cakala a cakala a cakala, teraz mam 22 a asi este stale cakam. Pritom v mojej rodine nie je ani jedna zena, ktora by mala male prsia. Do takej 18-tky som mala z toho stale debky, ale potom som si nasla priatela, ktoremu sa moje prsia pacia a teraz je to v pohode. Tak ak by ti aj nahodou uz nenarastli, nic si z toho nerob.

nothing

tak ja mam úplne opačný problém, ale podľa mojej sestry, ktorá má malé prsia viem, že od 16tich sa ti ešte možu zvačšiť minimálne o číslo. Všimni si napríklad aj to, aké prsia majú ženy v tvojej rodine, tvoja mama, stará mama, lebo je dosť pravdepodobné, že ty sa im budeš aspoň trochu v tomto podobať, samozrejme výnimky potvrdzujú pravidlo. No a za ďalšie - malé prsia sú v súčasnosti IN. Nemusíš sa trápiť s tým, že ti budú ovisať, nemusíš sa trápiť nad kúpou podrpsenky, v lete sa nepotíš, možeš v pohode športovať, možeš nosiť tričká bez podrpsenky čo muži považujú za hrozne sexy,... a v neposlednom rade, skus sa mrknut na niektore fora kde sa pise o malych prsiach, nie je vobec pravda, že chlapi majú radi len veľké, skor naopak. Malé prsia majú omnoho viac výhod než veľké.