priatel zacina byt na mna zly...

Príspevok v téme: priatel zacina byt na mna zly...
motyliatko

Mam taky problem-s priatelom sme spolu uz 3 roky,velmi ho lubim,vie ze aj on mna..Je starostlivy,obetavy,vsetko..ale v poslednej dobe sa stale hadame pre hluposti a zacina byt na mna zly..Vsetko musi byt po jeho, inak sa pohadame..je ku mne hruby a hovori mi vyslovene surove veci..Predtym taky nebol..zmenil sa,neviem preco..Takto sa uz sprava vyse mesiaca aj cosi..Povedala som mu ze mi to ublizuje a ze chcem aby sme zmenili nase spravanie,ale on mi povedal ze nic menit nemieni..Je mi z toho strasne smutno a neviem co mam robit..Poradte niekto prosim..Hlavne ako ten vztah napravit,lebo rozist sa moc nechcem..

mimo72

Ahoj! Toto nie je vzťah, ktorý by som ďalej udržiavala. Mám určitú hrdosť, vážim si seba samú a nenechám sa NIKÝM ponižovať. Zvlášť nie od človeka, ktorého milujem. Je absolútne nevhodné aby ma partner urážal, ponižoval, zvlášť, keď mu dám na vedomie, že sa mi to nepáči. Takže je to na tebe, či budeš naďalej tento vzťah udržiavať, alebo to ukončíš. P.S.:Možno to chce ukončiť kvôli inej(?)...

drnda

Motyliatko, zavolal? Ak nie nevadí, nechaj ho tvrdohlavca, nech sa teší z toho že ťa trápi, prežiješ to, nie? Vidíš, že všetci su na tvojej strane. Len sa neozývaj ty ako prvá.
Na zajtra sa vyfinti, vyzbroj sa dobrou náladou a kludne začni flirtovať so šibačmi, urob si radosť, otvor sa a uvidíš koľo z nich by bolo šťastných keby mali u teba aspon malilinkú nádej.

ccc

myslím si , že mlčanie v takýchto situáciách má svoje opodstatnenie,pretože môžu obaja trochu vychladnúť a uvedomiť si fakty a súvislosti, kt.by im možno inokedy unikli
ale to hovorím podľa seba, na mňa to tak funguje, že keď chcem s niekým niečo riešiť, tak vtedy sa odmlčím, aby ma ten človek neovplyvňoval, rozmýšlam a rozhodnem sa..
a myslím si, že motýlikovi to vôbec neublíži, aspoň zistí, že život je krásny, aj keď nie je napr.2dni so svojim priateľom, dá jej to nadhľad a na všetko sa potom bude pozerať trošku ináč

didi

poznám ten pocit ked sa začne muž správať ako po desaťročnom manželstve,tiež to práve zažívam,ale na druhej strane to je dobré,pretože až teraz ho vlastne spoznávam ,že ako vlastne dokáže ublížiť len preto,lebo on sa zle vyspal ,lebo on nemá naladu na žarty vtedy ako ja,no je to zaujímavé pozorovať jeho nálady,človek sa začne tak rýchle odmilovávať, a potom to už je len zvyk a vtedy ten zvyk najlepšie useknúť.Na tom som prišla včera,lepšie skončiť

betakaroten

na to, že sa ti potom ospravedlní, sa mu môžeš z vysoka vykašľať, to by bol každý taký múdry, urobím zle, ved sa potom ospravedlním. Mám obavu, že takisto sa takto nevedeli ovládať tí muži, ktorí napokon zavraždili ženu a svoje deti a potom seba ale už len tak, že to prežili. Určite to takto začalo, hocičoi ich vytočilo, tisíckrát sa ospravedlnili, tisíckrát im niekto odpúšťal. Vravím ti čím skôr to skončíš, tým lepšie pre teba, povaha sa totiž nemení.

veronika

motyliatko, kolko mas rokov ty a tvoj priatel?.....inak, osobne si myslim, ze vztah nemoze fungovat, pokial k seb€e dvaja ludia nie su urpimni a nedokazu sa o vsetkom otvorene porozpravat. ja na tvojom mieste by som jasne dala najavo priatelovi, co sa ti na vasom vztahu nepaci a nech sa vyjadri...ako to vidi on, ci to mieni riesit atd...ak neprejavi zaujem..tak niet o com..posli ho k vode.,,,a zvytocne sa netrap, vazne netreb minat cas s niekym, kto nema zaujem nieco vyriesit... k spokojnosti oboch...to uz potom nie je vztah...

okej

motyliatko,precitaj si temu - Zdravie a vzťah. to je priklad toho aky su muzi dakeddy a z zadubeny a az kde to moze viest aby boli schopny sa spametat. urcite to neznamena ze by si mala kuliu v tom nasledovat, ale mala by si zvazit,kolko chces do toho investovat a ci to ma vobec cenu. mozno by ho to nepohlo,ani keby stal nad tvojou rakvou,ale odutost oplacat odutostou si myslim ze neni riesenie.treba sa k problemu postavit zoci voci a dat tomu nejaky konkretny smer.takto len slapete na mieste,ale nepohnete sa zo vztahom ani o krok dalej - ci uz to bude rozchod alebo zmierenie na inej baze.

okej

ale on ocakava, ze ty budes prva a ty si mu na to nic nepovedala, takze si tvoje mlcanie to moze vysvetlit po svojom. keby si mu povedala vtedy, ze nenapises preto a preto, bolo by to ine,myslim si. ale ked sa ostatny vyjadrili tak, uz je len na tebe ako sa rozhodnes,co je spravne.