Bipolárna porucha

palinka

ahojte. som z PO, mam diagnostikovanu bipolarnu afektivnu poruchu, mania s depresiou sa striedaju u mna uz asi 20 rokov. Onedlho mam stretnutie s dalsou psychologickou....neverim si, sebavedomie ziadne, lieky seroquel.fevarin,lamictal, par pobytov v nemocnici, logicke myslenie sastraca, pamat zlyhava...ma niekto radu ?

Alternativa

Janik ma fakt pravdu a akupunktura ma uzasne predpoklady pomoct vyliecit alebo aspon zmiernit mnohe priciny chorobnych prejavov.
Neviem, ci by si, Janik, mohol zverejnit kontakty na DOBRYCH akupunkturistov v SR. Alebo by to bola uz reklama? No neviem, ja by som Ta prosila o kontakt, ak vies, v BA. Hoci cez e-mail. Dakujem

janík

po preštudovaní všetkých tu uvedených príspevkov,doporučujem skúsiť nájsť skúseného akupunkturistu,ktorý by vedel prelieči niektoré orgány, ktoré ovlyvňujú psychiku človeka a dať ich energeticky do súladu,vyliečenie je možné,pokial u nemocného sú odstránené príčiny ,ktoré stav odštartovaly

m&m

skusenosti?
hmm kde by som zacal...
aj mne mudry doktory diagnostikovali tuto poruchu.
Prvu depresiu som zazil v2 roc.pri studiu na STU.Bolo tam nesmierne vela latky ktorej som nerozumel.A chcel som sa ju podstivo naucit.nakoniec som to zvladol.
nasledujece leto-vo mne vypukol ten pocit slobody,sebaistoty mal som velke ciele a chcel som ich rychlo uskutocnit.(tzv. eufória).Po navsteve u psychiatra ma zavreli do nemocnice.Oddelenie s max ostrahou bez vychadzok:)Tam mi predpisali asi vsetky lieky co Tam mali v max.davkach.Po nevydarenom pokuse o utek som liekom podlahol:)Zacal som sa stranit ludi,postupne som upadol do depresie s ktorou ma pustili domov.
Tie lieky orfiril,contemnol,deprex (tzv.stabilizatory nalady)som spociatku uzival aj psychiatricku som navstevoval.sice nerad po skusenostiach v nemocnici ale navstevoval.Postupne som si ich troska redukoval podla toho ako som sa citil.Psychiatricku som uz navstevoval len vtedy ak mi dosli lieky raz za mesiac.potom raz za2 mesiace.Zacal som chodit do3 roc.Postupne ma konecne zacali pritahovat dievcata.Nakoniec som sa do jednej zamiloval.A zostala odvtedy jedinym liekom na moju dusu.

Toho psychologa by som urcite doporucil,nerad spominam na toto obdobie.je to davno za mnou.a drzim palce ostatnym aby to tiez prekonali.
s pozdravom
nemyslim si ze bySa vratilo