Bipolárna porucha

seera

pre Jelly: rovnako aj mojmu diagnostikovaniu BAP predchadzala tazka depresia (pobyt na psychiatrii). Az po troch ci styroch rokoch od jej prepuknutia som zacala brat Contemnol. Na depresiu beriem Seroxat. Zivot s BAP je castokrat smutny; na mna to prichadza najma vtedy, ked krasny euforicky stav zrazu praskne ako balon. Vtedy som zmetena z toho nahleho prechodu medzi jednym a druhym stavom. Raz je energie kopec a inokedy nie je ziadna. Myslim, ze toto je ten najvacsi problem pri BAP.

seera

Tato tema ma zaujima; dost som si kvoli BAP vytrpela, takze ak chcete, pytajte sa. Rada poradim vramci svojich skusenosti.

seera

Jednoznacne spravna poznamka; ja sama mam bipolarku a mozem povedat iba tolko, tento clovek (Janik) ma vobec neoslovil a zrejme nema ani tusenia s kym ma tu cest a co bipolarka obnasa.

pozor!!!

PROSIM TOUTO CESTOU ADMINA, ABY ZACAL OKAMZITE BLOKOVAT PRISPIEVATELA MENOM \"JANIK\" JE TO NEBEZPECNY TVOR, KTORY SA SARLATANSKYMI PRAKTIKAMI SNAZI LUDOM S VAZNYMI - DOKONCA DUSEVNYMI CHOBAMI!!! - NAAHOVORIT NA LIECBU AKUPUNKTUROU (na ktorej iste zaraba) SVOJIM SPRAVANIM MOZE TAKTO NAVODIT TAZKE UBLIZENIE NA ZDRAVI DANEHO JEDINCA. v ZMYSLE TRESTNEHO ZAKONA MU TEDA HROZI V PRIPADE USVEDCENIA AJ TRESTV ODNATIA SLOBODY!!!!

ritka

v poslednom-januar-cisle Moje zdravie -maju to v lekarni bud za poplatok alebo zadara, tak tam je clanok o bipolarnej poruche.

shalvia

potrebujete pripravok z vysim obsahom lecitinu taurinu a kyseliny listovej samozrejme kvalitu z prirody nie chemiu vas liek nech je vasou stravou vasa strava liekom

babenka

janik,ktore organy su tie,co ovplyvnuju psychiku? prosim,napsis nam o tom viac,aj ja by som potrebovala vediet,co podporit a pomoct tak aj psychike.
dakujeeem.

martinnnn

Ja som takmer pred rokom bol uplne mimo bola to mania, najprv velkolepe myslienky a plany - urobil som marketingovy plan ako urobit najvacsiu spolocnost na svete! :) az som sa dostal na psychiatriu o pol roka na to prisla depresia, teraz presiel dalsi pol rok som na lithiu a zyprexe dlhodobo ako som tak cital, tak tie cykly sa mozu vyskytovat rocne, pol rocne, po niekolkych rokoch a mozno iba raz! dufam, ze ja a aj vy vsetci ste tou vynimkou, kde sa to vyskytne len raz za zivot... Na nete som vycital, ze priciny su nezname hoci rodicia a lekari spolu pripisali vinu marihuane, kt. som fajcieval... Drzim vam vsetkym palce. Tu su nejake linky o chorobe. www.centrumzdravia.sk