Asi prúser

Príspevok v téme: Asi prúser
napochybach

dobrý den,

stal sa mi včera večer taký "prúser" ...

boli sme s priateľom unho,a maznali sme sa, a boli sme obaja nahí.Ja som ešte panna a nechcem sex zatiaľ,on to oddo mna veľmi chcel,vlastne už chce dlhšie,ale ja sa necítim pripravená,ale to je jedno,a k tomu čo sa stalo.Masrturboval predo mnou ,k ejakulácii asi nedošlo,teda nedošlo,nič som nevidela,ale predejakulačná tekutina bola,to som si istá,lebo bol " vlhký",a potom mi bez umytia rúk vošiel na okraj pošvy,a možno 1-2 cm tam,ale potom ma to zabolelo kedže som panna a ešte k tomu som mala aj menzes ( 5 den),a tak prestal ....ale potom tam šiel znova a bol tam oveľa dlhšie,potom prestal a sme vedľa seba tesne ležali,tak že sme sa dotýkali vzájomne našich pohlavných orgánov,teraz neviem,čo robiť,snád som povedala všetky okolnosti,mohlo sa niečo " podariť " ?alebo ?dá sa to takýmto spôsobom vôbec ?otehotnieť ?

sme obaja veľmi neskúsení ...a nevieme ..tak sa radšej pýtam ...

prosím Vás poradte,nie som fake ,ani nič podobné,len zúfalá z toho ,či sa mohlo niečo stať

Leonka77

napochybach, mam jednu kamosku a ta asi dva roky zhruba cca v tvojom veku - 18 mavala nechraneny styk s prerusovanou sulozou a vobec neriesila a tehotna nebola. Ja som sa za nu viac stresovala ked si parkrat robila test a nic. Ale druha opak, ani sa s priatelom nevyspala, zrejme urobila cosi podobne ako ty a po mesiaci neverila vlastnym ociam.isla na interupciu nakoniec.
takze ja na tvojom mieste by som isla za gynekologickou co najskor a minimalne vsetko povedala, ona ti urcite poradi co robit. alebo jej skus zavolat, sice cez sviatky tazko bude niekto ordinovat, ale myslim ze aj v lekarni ti poradia.

Magy

jdcc pravda, nema ich cenu riesit.
bruno - to je presne to, o co sa ja stale snazim. a vidis, furt sa najde niekto co si musi rypnut. asi sa deti nudia, ci co.

Bruno333

Pocuvajte, prisli ste sa sem hadat a riesit vlastne spory, alebo radit mladej babe? Tak nerieste blbosti, radsej poradme nieco konstruktivne...zrejem uz bezala do pohotovstnej lekarne, kupi si tabletku a secko ide dalej...

jdcc346

magi neries tie trapne pindy... vsak ked alexis napise take ze otehotniet sa da len ked to poriadne v nej musi vystrieknut... tak to svetci o iq hojdacieho konika... to fakt len debil moze toto napisat... sa divim ze sama nieje este tehotna pri takejto urovni vedomosti zo sexuologie

Magy

alexis987789 - to je fakt, menim nicky, polohu (podla ip adresy) mihnutim oka. aj styl pisania, ako vidim. som teda schizofrenik a navyse lietam po svete rychlostou blesku. aj palip budem ja, vsakze, len preto ze sa fakticky postavil na moju stranu a nie na tvoju???
daj pozor, co ked ti prave stojim za chrbtom?!? :DDD
teba proste serie, ze sa nasiel niekto, co ti zbural tvoje sebavedome tvrdenia.

vas fakt nenauci nic, len kym nenabijete hubu. a poriadne. dovtedy tu budete bliakat ze "mne sa to nemoze stat". skoda reci.

Bruno333

Nejde o odbornost a neodbornost...bavime sa o pravdepodobnosti, ktora je asi taka ako vyhra v Lotte...ano aj Lotto JR MOZNE vyhrat, skoda ze ho nikto nevyhra :)

palip

napochybach, ta escapele je rozumne riesenie,istotu inak mat nebudes.

Jajaja, si zjavne rovnako blba, ako tvoje dementne prispevky. Magi je tu jeden z normalnejsich, skusenych a starsich ludi,dlhodoby prispievatel, ziaden premudrely pubertak. Tak sa ukludnite a chodte si svoje tinedzerske 'mudrosti' rozdavat inde. To co pise ma hlavu a patu a pokial dobre viem,tak ma aj nieco za sebou co sa tyka riesenia problemov z lekrskeho hladiska.

ZuzanaBB

Dobrý deň, vidím že sa tu strhla pomerne vášnivá diskusia o dosť nejednoznačnej veci. Bohužiaľ, musím dať za pravdu užívateľovi Magy.
Mám 32 rokov, dve deti a tretie práve na ceste. To prvé bolo počaté viacmenej presne takýmto spôsobom, aký tu zakladateľka témy opísala. Bola som panna, ´iba´ sme sa maznali, vsunul do mňa iba prst. O mesiac som zistila, že som tehotná. Keď som vyrukovala u gynekologičky s tým, ako je to možné a opísala jej situáciu, sfúkla ma ako tortovú sviečku. Pripadala som si neskutočne trápne.
Takže pre všetkých pochybovačov - áno, stáva sa to. Našťastie som natrafila na správneho muža a manželstvo sa vydarilo.
Kto neverí, može sa kľudne na môjho syna prísť pozrieť. Je skutočný, zdravý, robí mi radosť a ja nie som žiadna panenka Mária.