Asi prúser

Príspevok v téme: Asi prúser
napochybach

dobrý den,

stal sa mi včera večer taký "prúser" ...

boli sme s priateľom unho,a maznali sme sa, a boli sme obaja nahí.Ja som ešte panna a nechcem sex zatiaľ,on to oddo mna veľmi chcel,vlastne už chce dlhšie,ale ja sa necítim pripravená,ale to je jedno,a k tomu čo sa stalo.Masrturboval predo mnou ,k ejakulácii asi nedošlo,teda nedošlo,nič som nevidela,ale predejakulačná tekutina bola,to som si istá,lebo bol " vlhký",a potom mi bez umytia rúk vošiel na okraj pošvy,a možno 1-2 cm tam,ale potom ma to zabolelo kedže som panna a ešte k tomu som mala aj menzes ( 5 den),a tak prestal ....ale potom tam šiel znova a bol tam oveľa dlhšie,potom prestal a sme vedľa seba tesne ležali,tak že sme sa dotýkali vzájomne našich pohlavných orgánov,teraz neviem,čo robiť,snád som povedala všetky okolnosti,mohlo sa niečo " podariť " ?alebo ?dá sa to takýmto spôsobom vôbec ?otehotnieť ?

sme obaja veľmi neskúsení ...a nevieme ..tak sa radšej pýtam ...

prosím Vás poradte,nie som fake ,ani nič podobné,len zúfalá z toho ,či sa mohlo niečo stať

napochybach

a potom ma tymi neumytymi rukami maznal este velmi dlho,asi tak aj 20 -30 minut,a samozrejme zasiel aj dovnutra ...
hned som sa potom isla umyt asi tak do hodiny,od toho....a poriadne umyt ..ale neviem,co teda ...
a dnes sa citim tzak zvlastne,ma vsetko tam dole bolí a okrem toho mam taku hnedu krv ,ako na konci menstruacie ...

napochybach

Magy sanca je ?prepana....
a zrovna cez menzes,sice mala som uz taky koniec menstruacie -velmi malicko krvi cervenej a hnedu krv ...strasne sa bojím
on tvrdi,ze sa "nespravil " ,a vlastne nespravil sa do mna,ale ...tie spoermie mal na rukach aj vsetko ...ja som mu povedala,ze nech to nerobi,ale on ma neposluchol,ani si len nesiel ruky umyt !!:(a co sa tyka toho,ze sme vedla seba lezali,tak ..a dotykali sme sa ...:( to bola taka obrovskka kravina,ze to uz v zivote neurobim,ale vidím,že sanca tu je,aj ked teda mizivá,neviem,co robit
...prepána,ved mna by moji rodicia vyhodili z domu,mam len sotva 18 rokov,v polovici strednej skoly ...
ale kde teraz kupim escapelle ?je vsetko zatvorene :(

Magy

teoreticky sanca je, prakticky miziva. ale istotu prinesie len Escapelle. musi sa vsak uzit do 72h. po nechranenom sexe, resp. po tom vasom "maznani".

napochybach

a vlastne neviem,ale ...tie spermie,co by mal na rukach ,ako sa mozu dostat az k vajiocku ,ked bol max 2 cm vo vnutri ?podla mna oni nemozu "preletiet " tam...a este mala som menzes ...a aj stale mam...

napochybach

Bruno ved ja si to tiez myslím,že by to bol zazrak,ale asi je tu šanca :(:(:( a neviem,čo mam teraz robit,on tvrdí,že istotne nebol u mna vo vnutri s penisom,ale bojím sa ohladom tych prstov...lebo na nich urcite mal spermie,kedze predajakulacna tekutina obsahuje spermie ...
velmi sa bojím,neviem,co robit