Asi prúser

Príspevok v téme: Asi prúser
napochybach

dobrý den,

stal sa mi včera večer taký "prúser" ...

boli sme s priateľom unho,a maznali sme sa, a boli sme obaja nahí.Ja som ešte panna a nechcem sex zatiaľ,on to oddo mna veľmi chcel,vlastne už chce dlhšie,ale ja sa necítim pripravená,ale to je jedno,a k tomu čo sa stalo.Masrturboval predo mnou ,k ejakulácii asi nedošlo,teda nedošlo,nič som nevidela,ale predejakulačná tekutina bola,to som si istá,lebo bol " vlhký",a potom mi bez umytia rúk vošiel na okraj pošvy,a možno 1-2 cm tam,ale potom ma to zabolelo kedže som panna a ešte k tomu som mala aj menzes ( 5 den),a tak prestal ....ale potom tam šiel znova a bol tam oveľa dlhšie,potom prestal a sme vedľa seba tesne ležali,tak že sme sa dotýkali vzájomne našich pohlavných orgánov,teraz neviem,čo robiť,snád som povedala všetky okolnosti,mohlo sa niečo " podariť " ?alebo ?dá sa to takýmto spôsobom vôbec ?otehotnieť ?

sme obaja veľmi neskúsení ...a nevieme ..tak sa radšej pýtam ...

prosím Vás poradte,nie som fake ,ani nič podobné,len zúfalá z toho ,či sa mohlo niečo stať

napochybach

LUlu ..prečítaj si to ale celé.-..a niektoré komenty žien tu tvrdia,že áno,že je tu reálna možnosť,preto som si dala radšej escapelle už ..:(:(ale mi je otrasne po nej

napochybach

inak este jedna vec na vsetkych ..

mam si spravit aj tehotensky test radsej ?
som pocula,ze poo tej tabletke,ale moze vyjst vselico,lebo je to silne...tak :(:( sa hrozne bojím....

napochybach

Honor
hm,myslíš,že ....ešte pre istotu si mam urobit test ?a kedy asi ?približne ?ci mam pockat mesiac do menzesu,ci ?ako vlastne ?
a inak,neviete nieco baby,na zmiernenie "neziaducich ucinkov escapelle ",co je na to,ci len pretrpiet ?lebo mi je divne hrozne po nej....:(

Honor

Ja chápem ako sa cítiš, už aj ja som raz stresovala takto a viem, že to nie je príjemný pocit..ale..keď si zoberiem, že máš menzes, to mi akosi bráni v možnosti, že by sa mohlo dačo stať. Ale pre lepší spánok si daj tabletku...no snáď ti to extra nerozhádže cyklus, lebo je silna a zvykne...urob si pre istotou potom neskôr aj test

napochybach

HOnor áno,viem,že kedy obsahujú spermie,a partner vraj predtým ráno ejakuloval ,takže ...preto možnosť je vždy ..a spermie mohli vytiecž počas toho vzrušenia ..a mohli sa mi dostatť do pošvy...nič nie je vylúčené,ako samozrejme ja chápem,že je to mizivá šanca,nie som blbá,ale ..predsa len Je...teda bola,lebo som už si bola po tabletku po

Honor

Kvapôčka lásky obsahuje spermie len v tom prípade ak partner tesne predtým už ejakuoval a nevymočil sa a spermie mu v ejakuláte ostali. Ak však tak neurobil a sa len vzrušil a z neho to vytieklo - neobsahuje ich. A ešte, že počas menzesu dosť pochybujem, že by sa ti podarilo otehotnieť, na otehotnenie potrebuješ poriadny výstrek. To, že niektoré otehotneli len z obtretia alebo sa dostala kvapka na okraj, je to už len podľa mňa vec náhody. Na 98 % podľa mňa sa nič nestalo a si v poriadku a tie 2 % ponechajme druhému variantu. Ak sa bojíš, choď do lekárne a kup si tehotenský test alebo ho vieš zakúpiť aj v drogériach...podľa mňa sa nemáš čoho báť ;) Sú ženy, ktoré chcú mať dieťa, snažia sa oňho a nedarí sa ani po pohlavnom styku. A nabudúce si davajte pozor, priateľ nech si ruky umyje nech zbytočne nestresujete

napochybach

v lekarni mi nic neporadili,len som povedala,co chcem ...a dali mi escapelle...nic viac...
ale najhorsie je to,ze menzes este mam ,trosku ...a preto neviem,co mi to s tym moze spravit .:(:( a hrozne bojím

napochybach

no ludia,ved sa tu nehadajte ..

uz sa stalo ,boli sme hned kupit escapelle ..do lekarne...
dala som si ..ale teraz mi je divne,akoby zle,na zvracanie,mam hnacky odvtedy,rodicia sa pytaju co sa " deje " ...co sa stalo ..a tak ...ale ja tvrdim,ze len z kolacov mi je zle ...proste,ale je to szrasna situacia,tehotna uz sice nebudem,ale mi je zle,bojim sa,ze mi to poserie cely organizmus :(:( dost co mam s nim problemy aj beztak,sakra ..

dakujem za vase komentare ..a ja viem,ze som mohla byt tehotna....preto sme s priatelom hned bezali do lekarne....