Asi prúser

Príspevok v téme: Asi prúser
napochybach

dobrý den,

stal sa mi včera večer taký "prúser" ...

boli sme s priateľom unho,a maznali sme sa, a boli sme obaja nahí.Ja som ešte panna a nechcem sex zatiaľ,on to oddo mna veľmi chcel,vlastne už chce dlhšie,ale ja sa necítim pripravená,ale to je jedno,a k tomu čo sa stalo.Masrturboval predo mnou ,k ejakulácii asi nedošlo,teda nedošlo,nič som nevidela,ale predejakulačná tekutina bola,to som si istá,lebo bol " vlhký",a potom mi bez umytia rúk vošiel na okraj pošvy,a možno 1-2 cm tam,ale potom ma to zabolelo kedže som panna a ešte k tomu som mala aj menzes ( 5 den),a tak prestal ....ale potom tam šiel znova a bol tam oveľa dlhšie,potom prestal a sme vedľa seba tesne ležali,tak že sme sa dotýkali vzájomne našich pohlavných orgánov,teraz neviem,čo robiť,snád som povedala všetky okolnosti,mohlo sa niečo " podariť " ?alebo ?dá sa to takýmto spôsobom vôbec ?otehotnieť ?

sme obaja veľmi neskúsení ...a nevieme ..tak sa radšej pýtam ...

prosím Vás poradte,nie som fake ,ani nič podobné,len zúfalá z toho ,či sa mohlo niečo stať

dedy

napochybách, tehotná určite nie si, keďže si užila aj tabletku po, a pokiaľ to bolo v tom limite 72 hodín, čo určite bolo, tak nestresuj, a najskôr práve z tabletky ti je zle, keďže tá tabletka je dosť veľká bordel, tak sa ukľudni, a vydrž to

JahO_Odka

Napochybach,
ja tiež viem, čo je to stresovať z nechceného tehotenstva. Tiež som si tým prešla pred rokom, keď som mala 20 :) Čím viac budeš stresovať, tým to bude horšie, lebo nerváčenie len podráždi tvoje telo. Bude ti zle a v tom strese všetku bolesť aj nevoľnosť automaticky pripíšeš ako príznak tehotenstva. Ale vôbec to tak nemusí byť :) Počkaj pár dní, uvidíš ako ti bude.
Ideálne by bolo urobiť si test, ale vzhľadom k tomu že krámuješ, tak to nepôjde. A tabletku "PO" neber, len keď si si istá na 100%, že z toho niečo môže byť. Radšej zájdi za gynekologičkou, tá ti poradí :)

JahO_Odka

A čo že mala menzes? Je to síce veľmi zriedkavé, ale niektoré ženy ovulujú aj počas menštruácie. Nemôžete ju úplne ubezpečiť, že neotehotnie. Môžte len povedať, že to je málo pravdepodobné.

napochybach

ale dnes mi je ešte horšie....celé podbruško ma bolí,aj pošva,aj všetko dole ..aj na odpadnutie mi je,na zvracanie,bože,kedy toto prejde :(

napochybach

xxxxx som si vedomá,že môžem mať ešte horšie problémy,ale inak sa nedalo ....
neviem,asi si spravím test radšej,aby som mala istotu ...:( ale uvidíme ako mi bude...
viem,ze musim len pretrpiet,pijem ..som velmi vysmadnuta

xxxxxxxxxxxx

a sa smejem na tvojej vete "ale tak radsej tabletky,sme zodpovedni s partnerom ,nechceme velmi riskovat" ja tu zodpovednost v vasich cinoch nevidim... kupit tabletku po zdpovednost nieje

xxxxxxxxxxxx

ja som ti pisala ze ta tabletka je humus a ked uz teraz si mala problemy s menzesom este je mozne ze budes mat vacsie. ale je to tvoja vec.

Lulu2011

napochybach - test si nerob, nic ti nie je a zle ti moze byt kludne, je to driják, tak co uz...uz len pretrpiet, pi vela - vody

napochybach

baby,ale mi je fest zle po tej tabletke ...na zvracanie,hnacky som uz mala,kruti sa mi hlava ...to dokedy mi budu trvat tie nevolnosti po nej ?neviete ?

a mam si spravit ten test radsej ?

baby sa nesmejte :(mozno tiez mi to bude o par rokov vtipne,ale ...teraz uplne som zufala:(:(