Extremne potenie

juli

prosim vas poradte mi ten dricol..by som si aj kupil ale az tak strasne stipe?..a pootm cela úpokozka je zacervenane pali..´prosim odpovedzte mi!..plis napiste mi na:dccka@azet.sk

gabxxx

ahojte, tiež ma trápilo potenie v oblasti podpazušia, vyskúšala som hádam všetko, no a spomínaný driclor som tiež skúsila, ale pretože mám velmi citlivú a alergickú pleť, musela som ho prestať používať.... v lekárni mi odporučili excipial deoforte - používam ho už hádam aj 2 roky a je to ok, potenie sa nestratilo úplne, ale zredukovalo sa zhruba o polovicu, je fajn a nedráždi tak pokožku, cena cca 170,-

moni220

Ahojte mam 15 rokov a strasne sa potim v podpazusi a na rukach..je to neznesitelne..cela by som vyskusat te driclor ale nemam peniaze a mamina ma nato asi neda..trapim sa...uz si to aj spoluziacky vsimli a zacali ma zato ohovarat..zato nemozem nosit ani saty s pestrymi farbami lebo hned sa mi tam zobrazia velke flaky..co ma robit dalej?prosim pomozte mi som zufala:(

josip

miso nejsi sam ja sa potim este viac nes ty, zo mna pot tece jak z vodovodu a ja sa potim aj cez zimu. Ked som bral steroidy tak to na mesiac prestalo ale potom zas. Neviem či na to niečo existuje.

pupavanka

trosku som sa pozorovala... Potenie ruk som registrovala vtedy, ked som myslela na to, ze si budem s niekym podavat ruku a on pociti, ze bude spotena... sama som si vytvarala nejaku stresovu situaciu, ktora sposobila ze sa mi tie ruky naozaj potili... naucila som sa nebat sa toho, brat to ako samozrejmost ten dotyk ruk a ono to samo prestava. No ina vec je ked som naozaj spotena, ak mi je teplo, vtedy mi moje myslienkove posobenie nepomaha :)))

nikitsa

Ahojte musim vam povedat ze pred 8 mesiacmi som sa kazdy den trapila s tym ze sa potim a aby to nebolo vidiet. Potom som zavitala na tuto stranku a na vasu radu som si kupila Driclor. Je to hotovy zazrak. Je to sice mala flasticka ale mne vydrzala 8 mesiaocov. Teraz som ho neopuzila uz mesiac a stale nic. Hotovy zazrak. Je to uzasny pocit. Dakujem moc.

hmm

ahojte vsetci...ja som mala tento isty problem, potila som sa asi od 13 rokov STALE, mala som mokre ruky nohy vsetko a s oblecenim to bola hruuza...a pomohol mi az DRICLOR a to som si myslela ze mi vazne uz nic nepomoze...u mna fungoval hned po prvom pouziti a bol to uzasny pocit nepotit sa! je pravda ze to dost stipe ale staci len vydrzat naozaj to stoji za to...pouzivam ho uz vyse roka, staci raz do tyzdna a som uplne v pohode...zozeniete v kazdej lekarni bez predpisu, cena od 180-250Sk aspon ja som tak videla, jeden vydrzi tak 3-4 mesiace takze sa to vazne oplati...urcite to skuste skor ako sa rozhodnete reisit to operaciou, urcite vam zaberie!! drzim palce:)

inamoto

caute. S potenim ruk som mal problem aj ja a podstupil som zakrok teraz par dni dozadu na klinike plucnych chorôb a hrudnikovej chirurgie vo Vysnych Hagoch a som uplne spokojny. Potenie sa uplne vytratilo a je to vsetko v poriadku, a uz nikdy sa mi ruky nebudu potit. Kto chce podrobnejsie info, nech mi napise na inamoto1@azet.sk a ja mu poviem presnejsie info. Caute