Extremne potenie

dan

mam strasny problem.Strasne sa potim v oblasti podpazusia a nemozem si obliect ziadne svetle tricko ,lebo to hned vidno.Je to strasne!!! Neprajem to nikomu ten pocit spotenych podpazusi .Pomozete mi ??? prosim Vas . Nieco som cital ,ze velmi pomaha Driclor .Mozem ho pouzivat aj ked mam iba 16 ???a Mozete mi o nom powedat viac??? dakujem vopred.

lululu

Ludkovia, na nadmerne potenie v podpazusi odporucam laserove odstranenie ochlpenia. Mam to vyskusane. Tiez som sa potila-aj vtedy, ked mi nebolo teplo a teraz po mokrych flakoch ani stopy. Tiez mi dost zabera gulockovy antiperspirant Adidas-modry alebo ruzovy, vsetky ostatne su nanic

fgf

haha, kto ma hyperhidrozu, tak moze sportovat denne 2h, jest len same ovocie, zeleninu, salaty a podobne zdrave veci a ajtak mu to nepomoze

skazaton

to ze sa potite je mozno tim ze aktivne nesportujete pri com by ste sa mali riadne vypotit, a potom by ste mali malo potu :) a to ze sa zadychate je sposobene zas tim ze jediny sport co robite je sedenie na lavicke s cigaretou v hube a pluvanie na zem ,, a nie problemy so srdcom ... :X ale to plati dufam len pre malo uzivatelov co tu prispeli :)

karabol

CAWTE VSETCI POTIM SA UZ ASI 12ROKO OD KEDY ZIJEM FAKT JE DICLOR TAKY UCINNY??ZMIZNU KRUHY POD PAZUSIM PROSIM PISTE NA EMAIL!!

karabol

cawko vsetci!potim sa uz asi dvanast rokov od kedy zijem!fat je diclor taky ucinny ako sa hovori???prosim odpovede cakam na emaili

moni220

fgf dakujem:)asik mas pravdu:Dlebo teraz cem jedneho chalana :Da je chory nechodi do skoly..vobec sa nepotim..ten stres je urcite od neho:)